kjeh kjeh kjeh kjeh
run nigger ruun!! run nigger ruun!!
Kissaemo ja ankkanugetit | Animal Odd Couples | Real Wild Short Kissaemo ja ankkanugetit | Animal Odd Couples | Real Wild Short
Pthui! Pthui!
Chillin' Chillin'
THUNDER FORCE IV『Lightning Strikes Again - Metal Squad』 THUNDER FORCE IV『Lightning Strikes Again - Metal Squad』
snibeti snap :p snibeti snap :p
Kaikki hintit nyt on haastetta Kaikki hintit nyt on haastetta
Apinaa koijataan Apinaa koijataan
kuka muistaa sädetikut kuka muistaa sädetikut
Kylpy kutisti minut >:3 Kylpy kutisti minut >:3
Raimo Raimo
Gondola trippy shit Gondola trippy shit
>:3 hei olin katsomassa sitä >:3 hei olin katsomassa sitä
Hyvä perse Hyvä perse
Haluaisinko parvekkeelle? :3 Haluaisinko parvekkeelle? :3
porsas porsas
Ajat muuttuu Ajat muuttuu
possu :3 possu :3
The 20 year old coomer The 20 year old coomer
MsFs 2020 MsFs 2020
Koirahanskaaja Koirahanskaaja
Pickup lines Pickup lines
Jari-Matti Jari-Matti
 936 näyttökertaa, 10 viestiä, 0.09 MB, 1 tiedosto, 11.01.2019 18:25:39
[ + 5 - | ]

Mahdollista vain suomessa

[22771] [tiedosto.jpg] [0.09 MB] [721x696] [] []
tiedosto.jpg

muslimi

(205)  · 

pään

(5)  · 

leikkaus

(40)  · 

irti

(25)  · 

ehdollista

 · 

sota

(190)  · 

rikos

(24)
11.01.2019 19:28:28
#145557 [+-] Piilota Suosittele

>>145539 on siinä minusta jonkinlainen vivahde-ero että leikatako päätä kuolleelta taistelijalta vaiko elävältä siviililtä, mitä tämän mainitun taistelijan järjestö mielellään harrastaa. Mutta en minä tiedä, jaetaanko pelkästä ruumiin häpäisystä yleensä sitten ehdotonta vankeutta?

12.01.2019 19:16:14
#145973 [+-] Piilota Suosittele

>>145600 Voiko tästä vetää sen johtopäätöksen että olet itse eri mieltä, eli että mielestäsi ei ole yhtään sen moitittavampaa irroittaa päätä elävältä siviililtä kuin kuolleelta taistelijalta? Tämä sopii huonosti yhteen sen kanssa kuinka huolissasi tunnut olevan siitä että IS-taistelijaa, jopa kuollutta sellaista, kohdellaan hänen ihmisarvoaan kunnioittavalla tavalla. Itseltäni kyllä loppuu sympatiat kesken vaikka väärinhän se toki on.

Äkkiä finlexiä selaillen tähän on varmaankin sovellettu rikoslain 17 luvun 12 pykälää jonka mukaan joka käsittelee hautaamatonta ruumista pahennusta herättävällä tavalla on tuomittava hautarauhan rikkomisesta sakkoon tai vankeuteen enintään yhdeksi vuodeksi. Tuomio ei siis ole edes lievimmästä päästä.

[ 10 viestiä | ]