nyt tuli lähtö nyt tuli lähtö
Nakuankkahan se siellä :D Nakuankkahan se siellä :D
erillaisia vaatimuksia erillaisia vaatimuksia
miinaharava miinaharava
Ihana nainen Ihana nainen
tinder tinder
kiuru maakellarissa kiuru maakellarissa
Rodeo time! Rodeo time!
Viaton Gazalainen Viaton Gazalainen
Kummitus Kummitus
leijona leijona
ihana kaunotar ihana kaunotar
lisää vain juusto lisää vain juusto
Kaasua Kaasua
Putosi sohvalta Putosi sohvalta
disney disney
sohva sohva
Kokeile sinäkin takaovea Kokeile sinäkin takaovea
Ei oo naurunasia Ei oo naurunasia
hyeenat kiittää hyeenat kiittää
Kakkua Kakkua
Tissit Tissit
linux perseessä linux perseessä
shitposting 4 fun shitposting 4 fun
 639 näyttökertaa, 6 viestiä, 6.92 MB, 1 tiedosto, 16.12.2018 08:23:09
[ + 6 - | ]

Kun ammattikuski tekee töitä, niin muut voi koputella autoa

[21678] [011436a1.mp4] [6.92 MB] [640x352] [] []

koputtelee

 · 

pyöräilijä

(33)  · 

rekka

(76)
16.12.2018 10:34:46
#133076 [+-] Piilota Suosittele

Huh. Eikös liikenne ollut yhteispeliä? Tuosta ei mahdu ei sitten mitenkään ohi? Voe vitthu. No. Nuori sälli, vielä on oppimista elämästä. Koputteluun riittää aikaa, mutta ei kiertämiseen?

KOff-jakelussa mulle tultiin sanomaan samaa. Siihen vastasin, notta kun olen itsekin pyöräilijä niin homma on hanskassa. Rupesi vittuilemaan, että jaa tuolta ajoradan puolelta. Sanoi, kylle jannu. Tämä on juoma-jakelua. Meinaatko että miten nostan kantin yli 150 kiloisen dollyn? No vittu homma joku sähköinen vehjes. Meinasin jo siinä vaiheessa oikeasti... Mutta pakko oli alentua ja sanoa vaan, mitäs jos nyt vaan kierrät tän auton?

16.12.2018 13:22:50
#133104 [+-] Piilota Suosittele

Ei vaikuta kyllä kummallakaan osapuolella olevan kaikki inkkarit kanootissa. Yksi koputtelee autoa ja toinen mutisee itsekseen hytissä. Voisi kuvitella että kummallekin löytyisi parempaakin tekemistä, ja ennen kaikkea toimivampi tapa selvitä tästä ylitsepääsemättömästä konfliktitilanteesta yli.

[ 6 viestiä | ]