Faktat ei merkitse.. Faktat ei merkitse..
jhnna venyttelee jhnna venyttelee
PLACEBO - Every You Every Me PLACEBO - Every You Every Me
Sukat korviin ja koppii :D mä vedän vaan horrorcore poppii :D Sukat korviin ja koppii :D mä vedän vaan horrorcore poppii :D
#VainVRJutut #VainVRJutut
Puta =/= kenkä Puta =/= kenkä
Hunger games Hunger games
Terveiset suomen eduskunnalle Terveiset suomen eduskunnalle
Ovista ja ikkunoista Ovista ja ikkunoista
Miesten vika Miesten vika
Benigsen eebbinen madga baginaan Benigsen eebbinen madga baginaan
Pokemon: Kristalliyö Pokemon: Kristalliyö
Nyt tulee spremaa Nyt tulee spremaa
Onneks kerkes seisoen ajatella että eihän tän näi pitäny mennä Onneks kerkes seisoen ajatella että eihän tän näi pitäny mennä
First date. First date.
Joku huuhentaali... Joku huuhentaali...
Miksi aina hajoitetaan hyvä allas? Miksi aina hajoitetaan hyvä allas?
hmm hmm
Kännikala Kännikala
"Ei kai haittaa...?" "Ei kai haittaa...?"
McShuggah McShuggah
Sykkii... Sykkii...
Kinkku Kinkku
Kevätkissi herää :3 Kevätkissi herää :3
 1 511 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.04 MB, 1 tiedosto, 28.11.2018 12:40:42
[ + 11 - | ]

Liikaa vaatetta

[21014] [0.jpg] [0.04 MB] [480x800] [] []
0.jpg

blondi

(81)  · 

neito

 · 

ohut mekko

 · 

korvatillikka

(8)
28.11.2018 13:52:22
#126034 [+-] Piilota Suosittele

>>126019
Naiset on sellasia.

Hyvin venyviä. Jos luulet että sulta tulee liian pian, ajattele synnytystä, ja vertaa sitä pillun notkeutta sun likaseen miniporkkanaas.

29.11.2018 01:24:28
#126437 [+-] Piilota Suosittele

>>126424
Noh. Vetäset edestä tai takaa nauhat olkapäiden sivuitse, niin koko mekko tippuu, ja ainakin jonkun kyrpä nousee.

Toivottavasti ei ton lumikin sentäs.

08.12.2020 13:33:43
#417875 [+1] Piilota Suosittele

Yhdellä naapurin likalla oli nuorempana tuollaiset törötissit. Ne törötti noin vaikka oli kokouikkarikin päällä kun se meni uimaan. Ne oli niin isot että ne tuli uikkain sivuiltakin ulos ja pirtyivät selvästi mustaa kangasta vasten kun se oli märkä. Väittäisin että ainakin kaksi kuppikokoa suuremmat kuin kuvan tytöllä.

Mutta... sitten se täytti 20v ja se rupes laiduttaan... Nyt se on laiha. Lantio kapeni ja perse kuihtui pois. Rintoja voi koittaa arvutella ja nännit lienevät kylkiluiden alapäässä.

Voi surkujen surku... Tytöllä olisi ollut taivas niin auki ja se olisi saanut kenet tahansa. Nyt täyttää ohta 30 eikä vielä ole ollut yhden yhtä suhdettä.

[ 6 viestiä | ]