Panoapustaja Panoapustaja
joulu pukki joulu pukki
joulu tähti joulu tähti
Sananvapaus Sananvapaus
Lopetta homo sexksi homat Lopetta homo sexksi homat
Kuunnelkaa Rabbia juutalaisten perseennuolija homot Kuunnelkaa Rabbia juutalaisten perseennuolija homot
­ ­
Witcher 2 kausi. Witcher 2 kausi.
Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 16 Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 16
Muista että olet rasisti Muista että olet rasisti
Osaaminen on vahvaa 🤦‍♂️ Osaaminen on vahvaa 🤦‍♂️
mooses mooses
sinä sinä
Uamee - Barsik Uamee - Barsik
Pirijantai Pirijantai
Kuollut meri? Putin tappoi sen! Kuollut meri? Putin tappoi sen!
Kuvakommentti Kuvakommentti
Sotaveteraani vai muslimiakka? Sotaveteraani vai muslimiakka?
Alvar Aalto Alvar Aalto
ihana nainen ihana nainen
näi peltastetaa kaikki sonjat :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD näi peltastetaa kaikki sonjat :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kaikkien sovvettujen sankavi Kaikkien sovvettujen sankavi
Hei hei :D Hei hei :D
kanattiko :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD kanattiko :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 979 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.34 MB, 1 tiedosto, 27.10.2018 01:48:24
[ + 6 - | ]

On hyvä.

[19818] [0.jpg] [0.34 MB] [1000x1471] [] []
0.jpg

sarjakuva

(516)  · 

työ

(108)  · 

anal

(61)  · 

promsen

27.10.2018 02:08:25
#114364 [+-] Piilota Suosittele

Vuosia sitten toimiston taukotilassa kahvitunnilla pöytään sattui vanhempi rouva. Tämä rouva käytti murresanastoa ja sieltä tuli mul kukkaa sun muuta. Kesken rouvan tarinan aivoni päättivät että suu laitetaan sanomaan kovaan ääneen MULKKU. Maailma lakkasi pyörimästä muutamaksi sekunniksi. Sirkat sirittivät ja muutama ihohuokonen pullautti hikipisaran. Sillä hetkellä kuolin hieman.

27.10.2018 02:25:51
#114367 [+-] Piilota Suosittele

>>114366
Pikku hiljaa planeetta nytkähti jälleen liikkeelle kuin hidastetusti ja lakkasin kuulemasta oman verenkiertoni ääntä. Vastapäätä istuva rouva lakkasi tuijottamasta suu auki ja maailma ympärillä otti todellisen ajan kiinni.

En tiedä muiden korvista, mutta omissa korvissa kaikui MULKKU kahvitauolla parin vuoden ajan ja silloin tällöin vieläkin.

18.05.2019 20:13:58
#203515 [+-] Piilota Suosittele

>>114364
Olen ollut vastaavassa tilanteessa itsekin, ja möläytykseni oli niin mauton, että en välitä sitä edes kertoa täällä. Mutta joo, joka ilta nukkumaan mennessä aivot muistuttavat minua, että en ole enää ansainnut mitään hyvää elämässä :D

[ 8 viestiä | ]