Munien syntymä Munien syntymä
Ekolookista Ekolookista
vihainen hampaiden harjaus vihainen hampaiden harjaus
Legenda jo syntyessään Legenda jo syntyessään
MeMiehet MeMiehet
Muodollisesti pätevä Muodollisesti pätevä
v*tun jonne v*tun jonne
Kuulet nyt naurua päässäsi Kuulet nyt naurua päässäsi
Walakin ded Walakin ded
Greta taas.. Greta taas..
Autan sukkaparien lajittelussa :3 Autan sukkaparien lajittelussa :3
Midäs däällä laminoidaan? :3 Midäs däällä laminoidaan? :3
Kinkku pekoni valkosipuli ja pikku pala salamia Kinkku pekoni valkosipuli ja pikku pala salamia
Totuus 2 Totuus 2
Sielunsiskot Sielunsiskot
Nälkä Nälkä
Giant dire cat Giant dire cat
buuurrbbb buuurrbbb
Sheikkaa sitä weighttii Sheikkaa sitä weighttii
hökäle hökäle
Muh kaurapuuro Muh kaurapuuro
Röli apu apustaja Röli apu apustaja
Botskikatti 2 Botskikatti 2
Puh huijaa Puh huijaa
 943 näyttökertaa, 14 viestiä, 1.57 MB, 1 tiedosto, 20.10.2018 18:09:39
[ + 1 | ]

ansaitsi $30,000


brittany

 · 

venti

 · 

ungrateful

 · 

female

 · 

streamer

(6)
20.10.2018 22:32:02
#111271 [+-] Piilota Suosittele

Miten joku jaksaa katsoa jotain lähetystä jossa lässytetään yhdenpäiväisistä asioista ja vielä maksaa siitä? Noh, ei ole minun ongelmani koska minä en niin tee.

20.10.2018 22:38:26
#111276 [+-] Piilota Suosittele

>>111264
Jotenkin siinä rajoilla että onko tää aidosti noin itseään täynnä vai onko kyseessä harkittu rooli. Häiritsee toi sen roikkuva ilmeetön naamakin. Botoxia ehkä? Tai jotain harjoteltua ilmeettömyyttä ettei vaan iho rypisty, onhan noitakin nähnyt ja kuullut.
Semisti haisee myös findomme meno tossa. :D

20.10.2018 23:08:06
#111291 [+-] Piilota Suosittele

>>111279

Financial domination. Fetissi jossa miehet antaa rahaa dominatrixille joka vastavuoroisesti yleensä leuhkii mihin ko. varat tuhlasi tai pilkkaa ettei ko. jätkistä muuhun olekaan.

21.10.2018 00:32:49 | 00:33:04
#111315 [+-] Piilota Suosittele

>>111301

059 oli eräänlainen seksi / höpötyslinja pääsääntöisesti nuorille vaikka sinne voi soittaa kuka vain. Vähän niinkuin tuo holtti joka pöheltää josta hänelle maksetaan. 059:lle tosin jengi keskustelu lankaluurien avulla ja maksoivat samaa hintaa jokainen.

Itseä ei kiinnosta maksaa latingin latinkia jostain turhanpäiväisestä hölötyksestä. En voi käsittää miksi ihmiset niin tekevät kun ilmaiseksikin näkee melkein joka tuutista.

21.10.2018 00:42:25
#111317 [+-] Piilota Suosittele

>>111315
Aa. Ei oo itellä muistikuvia tollasista. Tosin kasvoin sen verran niukassa taloudessa ettei tullut kysymykseen soittaa mihinkään maksulliseen, ei edes kertavuoteen Joulupukille. :D

En miekään jotain postauksen kaltasta vamppia ja sen tukemista ymmärrä, en edes katsomista. Tai siis lähinnä tollasen viihdearvo ei aukea. Eri asia tukea jotain sellasta tekijää josta ihan tosissaan nauttii ja kokee sen myös järkeväksi sijoituskohteeksi.
Joskus on ihan hauskoja tyyppejä tai hauskaa tuotosta niillä mutta niihin liittyy muutakin jonka takia pienikään tippaaminen ko. tahoille ei tunnu tarpeelliselta/muulla tapaa kannattavalta.

[ 14 viestiä | ]