En kitistäisi Terhonkaan osaa pelkään "suvak-suvak-öyh-pylly-pieru" osastoon, mutta ilmiselvästi oli tarkoituksena tehdä kärkäs puheohjelmasegmentti ja ehkä pientä "henkilösalamurhausta" samalla viittailemalla rodunjalostukseen, yhteiskuntagenetiikkaan ja luokkayhteiskuntaan.
Nämä ketunansat Vanhanen väisti mielestäni ihan tahdikkaasti. Vaikka en olekaan samaa mieltä. Ja harvempi voi olla näin vanhan materiaalin perusteella. Mutta Vanhanenhan ennusti tuossa Kiinan nousun esmes. Että ihan mielenkiintoinen pätkä.
>>95395 Niin on ja mitään kuitteja ei pyydellä mihin nekin rahat valuu. Puhutaan kymmenistä miljoonista veronmaksajien rahoista ja kukaan ei viitsi tutkia asiaa meneekö rahat terroristeille vai muuten vain jonkun luksuselämään.
>>95243 todella rasittava toi haastattelija. Selkeesti ohjailee ja yrittää painostaa rasistiseen settiin. Liekkö tästä periytyny ylen nykyiset epäpätevät ja paskat puhe-ohjelmien juontajat.
[
12 viestiä
|
]
⭰
white rare gondola
RAWR valkoinen peto :3
Kerrankin telkkarista tulee jotain mielenkiintoista :3
Minkä apina nyt itselleen voi
Näinhän se toimii kun on kolme pullaa uunissa
börheli
Mmm... börheyden voimat! >:3
Hassu video
söpöli
Syksyn sävel 1978
Varmaan uskovainen
Tää voisi olla kummelin sketsi
Poikapartiolaiset
Joukossa yksi ainakin joka tietää miten saadaan edut irti