Perustaja Pata-K

Medioita voi lisätä

Luoja

Perustettu 25.10.2017 02:30:13 Jäseniä 2 Vierailuja 516 Medioita 59

Pata-sedön kokoelma

Maahanmuuton hinta suomelle Maahanmuuton hinta suomelle
internetti 101 internetti 101
Mee nyt vittuun HD Mee nyt vittuun HD
Pärssisen muistolle 2 Pärssisen muistolle 2
Eevertti sarjiit Eevertti sarjiit
Ilmeisesti Ilmeisesti
Men's c♂♂king Men's c♂♂king
Gay Gay
Wabuu Wabuu
Isänmaan spurdo Isänmaan spurdo
Hän vaikuttaa hermostuneelta Hän vaikuttaa hermostuneelta
the garfielf (la)saga comes to an end the garfielf (la)saga comes to an end
keyboard cat keyboard cat
AH SINNE MENI AH SINNE MENI
Ilmeeni kun selaan luolaston medioita Ilmeeni kun selaan luolaston medioita
Garfielf emotionally abuses John and then kills himself Garfielf emotionally abuses John and then kills himself
Pärssisen muistolle Pärssisen muistolle
Luen tällä hetkellä: Lentävä kuolema (Poirot) Luen tällä hetkellä: Lentävä kuolema (Poirot)
Mummon manaaja Mummon manaaja
Everything Is Fine Everything Is Fine
Kun kerran on perjantai Kun kerran on perjantai
Silitetään koiraa Silitetään koiraa
Kaverusten uskomaton stuntti tallentui videolle!!1 Kaverusten uskomaton stuntti tallentui videolle!!1
:yes: :yes:
 747 näyttökertaa, 2 viestiä, 8.95 MB, 1 tiedosto
26.06.2018 09:46:20
[ + 6 | ]

Hän vaikuttaa hermostuneelta

[14079] [0.mp4] [8.95 MB] [360x360] [] []

liikenne

(21)  · 

englanti

(39)  · 

arthur

(5)  · 

vine

26.06.2018 10:20:42
#69036 [+-] Piilota Suosittele

Samanlaista paskaa se on ruuhka aikoina joka kaupungissa jossa liikenne suunittelu on kustu totaalisesti ja pahimmassa tapauksessa saadaan idioottimaisia ruuhkia pahentavia ideoita kuten kavennetaan 4 kaistainen ajorata keskeltä kaupunkia 2 kaistaiseksi jotta saadaan kadun / tien kummallekkin puolen fillaristeille ja kävelijöille 5,5-6metriä leveät väylät! Kumpikohan on pahempi, se että kaikki autot jumittaa kauemmin (myös se julkinen liikenne) valoissa ja jonossa puskien kokoajan co2 + muuta pöllyä taivaalle, vai se että fillaristi joutuvat ajamaan vain kadun toisella puolen menevää kaistaa pitkin ja jalankulkijoiden täytyisi tyytyä vain 2,5-3 metriä leveisiin väyliin kadun kummillakin puolilla?

27.04.2020 07:04:24
#336820 [+-] Piilota Suosittele

Onneksi fillarilla pääsee nätisti. Kunto pysyy kohtuudessa. Mutta mikä parasta, se ei maksa alkuhankinnan jälkeen oikeastaan mitään. Tunnin sisällä pääset kodista töihin, töistä kotiin.

Ei tarvitse istua ruuhkassa. Haittapuolena talvella on hiki. Jos pääset jäähtymään tie hieneritys lopahtaa alkaa olla epämukava tilanne. Mutta sekin on pieni hinta ruuhkattomuudesta.

[ 2 viestiä | ]