Perustaja Pata-K

Medioita voi lisätä

Luoja

Perustettu 25.10.2017 02:30:13 Jäseniä 2 Vierailuja 736 Medioita 59

Pata-sedön kokoelma

Ykäsonni Ykäsonni
bayraktar bayraktar
giding's me? giding's me?
Suuri Paint-foorumiseikkailu Suuri Paint-foorumiseikkailu
Kaverusten uskomaton stuntti tallentui videolle!!1 Kaverusten uskomaton stuntti tallentui videolle!!1
Syy äänestää Sale jatkokaudelle Syy äänestää Sale jatkokaudelle
Ibiza Ibiza
Ilmeisesti Ilmeisesti
Pärssisen muistolle 2 Pärssisen muistolle 2
Wabuu Wabuu
mikko merikivi mikko merikivi
M'führer M'führer
vertakoski vertakoski
Garfielf emotionally abuses John and then kills himself Garfielf emotionally abuses John and then kills himself
Luokkaristiriita Luokkaristiriita
internetti 101 internetti 101
Eevertti sarjiit Eevertti sarjiit
Mentula Mentula
Uusin muumimuki Uusin muumimuki
Kun kerran on perjantai Kun kerran on perjantai
Pärssisen muistolle Pärssisen muistolle
"Tultiin kylään, toivottavasti ei haittaa" "Tultiin kylään, toivottavasti ei haittaa"
kapteeni haddock kapteeni haddock
Hän vaikuttaa hermostuneelta Hän vaikuttaa hermostuneelta
 975 näyttökertaa, 2 viestiä, 8.95 MB, 1 tiedosto
26.06.2018 09:46:20
[ + 6 | ]

Hän vaikuttaa hermostuneelta

[14079] [0.mp4] [8.95 MB] [360x360] [] []

liikenne

(21)  · 

englanti

(42)  · 

arthur

(5)  · 

vine

26.06.2018 10:20:42
#69036 [+-] Piilota Suosittele

Samanlaista paskaa se on ruuhka aikoina joka kaupungissa jossa liikenne suunittelu on kustu totaalisesti ja pahimmassa tapauksessa saadaan idioottimaisia ruuhkia pahentavia ideoita kuten kavennetaan 4 kaistainen ajorata keskeltä kaupunkia 2 kaistaiseksi jotta saadaan kadun / tien kummallekkin puolen fillaristeille ja kävelijöille 5,5-6metriä leveät väylät! Kumpikohan on pahempi, se että kaikki autot jumittaa kauemmin (myös se julkinen liikenne) valoissa ja jonossa puskien kokoajan co2 + muuta pöllyä taivaalle, vai se että fillaristi joutuvat ajamaan vain kadun toisella puolen menevää kaistaa pitkin ja jalankulkijoiden täytyisi tyytyä vain 2,5-3 metriä leveisiin väyliin kadun kummillakin puolilla?

27.04.2020 07:04:24
#336820 [+-] Piilota Suosittele

Onneksi fillarilla pääsee nätisti. Kunto pysyy kohtuudessa. Mutta mikä parasta, se ei maksa alkuhankinnan jälkeen oikeastaan mitään. Tunnin sisällä pääset kodista töihin, töistä kotiin.

Ei tarvitse istua ruuhkassa. Haittapuolena talvella on hiki. Jos pääset jäähtymään tie hieneritys lopahtaa alkaa olla epämukava tilanne. Mutta sekin on pieni hinta ruuhkattomuudesta.

[ 2 viestiä | ]