Perustaja Vumpalouska

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 22:07:27 Jäseniä 69 Vierailuja 7 212 Medioita 924

Kanava Paint-taiteelle. Paint-taide ei kuole koskaan!

Mielipiteeni turriponipaskasta Mielipiteeni turriponipaskasta
Kenen profiilikuvasta inspiroitu? Kenen profiilikuvasta inspiroitu?
madventures madventures
Miten voi olla jano, vaikka on juonut taas koko yön (Mora) Miten voi olla jano, vaikka on juonut taas koko yön (Mora)
Tyronen kosto Tyronen kosto
Keskeneräinen yhteistyösarjis vuodelta 2011 Keskeneräinen yhteistyösarjis vuodelta 2011
uncle dolans menu uncle dolans menu
Vitsillinen sarjakuva 9 Vitsillinen sarjakuva 9
läski paska ja muuttaa maalle läski paska ja muuttaa maalle
Läski paska Läski paska
Gondola intissä. Gondola intissä.
Läski Paska menee ravintolaan Läski Paska menee ravintolaan
Kauppias suosittelee Kauppias suosittelee
Teehetki. Teehetki.
mangneetti auto mangneetti auto
myrkky myrkky
ghetto internet dating... ghetto internet dating...
Luukku 12. Luukku 12.
world war niggers world war niggers
Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 17 Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 17
tyronen jihad tyronen jihad
resurrection of luolasto resurrection of luolasto
dämängö dagia vederaanid daisdelivad :D dämängö dagia vederaanid daisdelivad :D
kun jäät kiinni kun jäät kiinni
 1 138 näyttökertaa, 3 viestiä, 0.3 MB, 1 tiedosto
21.06.2020 14:08:34
[ + 7 | ]
👑 Plussatuin 21.06.2020.
👑 Katsotuin 21.06.2020.

world war niggers

[44516] [world-war-nigger.png] [0.3 MB] [615x640] [] []
world-war-nigger.png

world war nigger

 · 

tyrone

(251)
21.06.2020 16:31:33 | 16:37:23
#357687 [+-] Piilota Suosittele

Maailmalla sosiaalisessa mediassa jaetaan videopätkiä, joissa mustat hyökkäilevät valkoisten vanhusten kimppuun Balck Livers Mattress -innossaan.

Eli tekevät rasistisia ja raukkamaisia hyökkäyksiä heikompia kohtaan.

Tällaisesta rasismista, vihatoiminnasta ja terrorista vain ei perinteinen media halua puhua. Tältä halutaan ummistaa siniset silmät ja unohtaa koko asia. Samaan tapaan kuin halutaan unohtaa mustien rikostilastot USA:ssa ja Lähi-Idän ; Afrikan maiden kavereiden yliedustus seksuaalirikostilastoissa Suomessa ja muissa länsimaissa.

Kun nöyristely ja kumartelu jatkuu liian pitkään samaan aikaan tapahtuvan väestönvaihdon kanssa, valkoiset ovat jo muutaman kymmenen vuoden päästä hätää kärsimässä erityisesti sinisilmäisessä Länsi-Euroopassa. Terrorismi, no-go -alueet, räjähdykset, ammuskelut, seksuaalirikokset ja väkivaltarikokset ottavat yhä uusia lähiöitä valtaansa ja länsimaista tulee uusia Lähi-Idän maita - tosin kun rahat on jaettu pois, niin köyhiä sellaisia. Erityisesti siksi, että maahantunkeutujat ovat sitä kansanosaa, joka tuhoaa rakentamisen sijaan.

Feminismi keskittyy länsimaissa pikkuasioihin kuten manspreadingiin ja mansplainingiin haluten saada ylivallan valkoisista heteromiehistä, tasa-arvoa ei enää ole haluttu vuosiin. Feministien asiat länsimaissa ovatkin aivan liian hyvin tällä hetkellä. Feministit ummistavat silmänsä todelliselta naisten sorrolta ja naisten ongelmilta, jota esimerkiksi Iranissa tehdään. White Wednesdays, My Stealthy Freedom, Masih Alinejad ovat mansplainingista ja BLM -aatteesta huutavalle sotaisalle länsifeministille merkityksettömiä. Lähi-Idässä tehtävät kunniamurhat, happoiskut ja lapsimorsiamet kuitataan nämäkin vain vihapuheena ja mansplainingina ilman, että näille todellisille ongelmille tehtäisiin jotain. Afrikan tyttöjen ympärileikkauksetkaan eivät kiinnosta. Sen sijaan tyttöjen ympärileikkauksia tekevät miehet, happoiskuja tekevät miehet ja muut naisia sortavat miehet toivotetaan länsimaihin näiden feministien toimesta tervetulleiksi.

Sitä nämä länsifeministit tosin eivät ymmärrä eivätkä näe, että muutaman kymmenen vuoden päästä nöyristelyn, Sharia-lain ja väestönvaihdon jälkeen heidän tilanteensa tulee olemaan todella ikävä ja huono - yhtä huono kuin valkoisen miehen.

Avaa silmäsi ja mieti millainen läntisen Euroopan tulevaisuus tällä menolla on.
Realismi ei ole rasismia. Oman maan suojeleminen ei ole rasismia.

[ 3 viestiä | ]