Toivottavasti ei muuten kauheasti haittaa että olen mennyt laittamaan jokusen tallennetun videon 360p-laatuisena, mulla oli välillä ongelmaa parempilaatuisten videoiden tallentamisessa tai ainakin muistikuva ettei kannata yrittää parasta versiota. Mortin ja Maikin kuvauksellisuus olisi välittynyt vielä jokusen börhkarvan paremmin 480p-versiona ;3 Tai 720p.
En mä sitä tiedä olisko Luolaston raja tullut vastaan, vaan siis se itse Youtubesta lataaminen ei ole onnistunut :3 Ja sitten en ole jaksanut edes kokeilla joka kerta vaan klikannut suoraan 360p-vaihtoehdon.
Mut joo, onhan se kiva että video latautuu tänne ennen kuin viikon päästä :3
Edit: Tosiaan lataussysteemi näyttää tarjoavan vaihtoehdoiksi 360 ja 720, esim. "Mortti käy moikkaamassa 2" -videon lataustyökalu sanoo olevan 720:na 64 Mt eli too börh tänne :3
[
9 viestiä
|
]
⭰
Aamumauku on börheän päivän alku :3
Kalabörh :3
Feral cats frolicking in the Happy Forest
Mitä noituutta tämä on?
"Ei."
Äitikisut kaitsee pentujaan
Pesuhetket :3
Baxter don't share
Pehmeämpi sänky :3
Miten voit viihtyä tuolla? O__O >:3
Kattisinko
On tämäkin työmaa >:3
hyökkäys :3
Aristokatteja tms
tiimipeliä :3
Kissa - Maanantai :3
Vihainen villikissanpentu ;_;
Kummasta kissa tykkää - raakaa vai keitettyä lihaa?
Viikonlopun edulliset ruokaostokset :3
Eh, Why Are Cats Just So Good At This Shit? (Slow-Motion)