>>345856 Solidaarisuus maistelua. Se kerma siinä varmaan viehättää ;3 Ja kuvan makkara on jotain 10e/kg niin vatsalihaksiakin sopii tehdä sen vuoksi.
Morttia ei kuulemma nykyään näy ilman Karvista. Ja kiertävät kauempana kahdestaan. Maikki taas oli hommannut kesäisen multauniformun rakennustarkastajan asusteeksi. (Hirsivaraston siirto-operaatio)
Odottelen yhä sitä kermatarjoilun (laktoosittoman jos se on börheälle parempi) siivittämää herkutteluvideota ;3 Matot pois tieltä niin on helpompi työntää kuppia toiseen huoneeseen :333
Ooh, luksusmaggaraa :333 Tämä selittääkin pikaisen treeniaktivoitumisen kesken parhaimman bödköttelynugustelun ;3
Kamut seikkailemassa <3 Kuin kaksi marjaa, isompi ja pienempi mutta molemmat erinomaisen börh :333
Onneksi työnjohtajuus- ja tarkastushommat tulee hoidettua Viviksen uusista kiireistä huolimatta, ja vielä pidemmällä kokemuksella ;3 Maikillakin piisaa siis virikkeitä ja tekemistä :3 Ja niin mukavaa vilpoista multaa *kieh kieh* :333
Ja sitten sohvalle päivätorkuille, mieluiten maton kautta kulkien ;3
Ja siis oikeasti aivan mahtavaa että olette kaikki niin sisällä näissä börhjutuissa :333 (Paitsi että sun isästä olen saanut käsityksen että yrittää esittää vähän coolimpaa tässä asiassa mutta ei se mitään ;3 )
Meidän lähisuvussa vähän vaikea oliskaan pitää kissoja kun esim. veljelläkin ja yhdellä sen lapsista astma, mutta ei kukaan muu olekaan yhtä höyrähtänyt kuin mä ;3 Vaikka ei sinänsä mitään eläinvastaisuutta olekaan.
[
10 viestiä
|
]
⭰
Äitikisut kaitsee pentujaan
huiska,kääk,mutkallaan,paini ja ylösalaisin
äänet päällä
He's a keeper ;3
Odota... nyt suussasi on paskainen käpälä
Half Life 3
Majesteettista :3
börh
Kattisinko
Painukaa jo suolle siitä! >:3 MÄY!
Kissasaari :3
Kissat ja linnut keskustelevat :3
Uneksuntaa... :33
mikä se oli x2
Kitten Arnold meets his dad William for the first time
World's smallest cat - Big Cats: Preview - BBC One
Vihainen villikissanpentu ;_;
Kissa
et vie pitsaani >:3
Saunakissa
Meow mix
6evill päätyi TikTokiin :3 (Miten niin "trapped"? >