Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 15.10.2017 23:16:40 Jäseniä 37 Vierailuja 2 680 Medioita 139

Kaikki inside-läppä

Mortin pohdiskeluun taipuvainen huumonserkku Myrtti :3 Mortin pohdiskeluun taipuvainen huumonserkku Myrtti :3
Slayjer olikin demarinuori Slayjer olikin demarinuori
luolastolainen vol 1 luolastolainen vol 1
Jumankekka homo sarjii Jumankekka homo sarjii
Tollikka ja Pihvi treffeillä Tollikka ja Pihvi treffeillä
7evill 7evill
Nyt se sekos lopullisesti Nyt se sekos lopullisesti
Nyt vittu jätkät Nyt vittu jätkät
Vumpalouska youtubessa Vumpalouska youtubessa
Repostnik luolastossa Repostnik luolastossa
Slayjerin kämppä Slayjerin kämppä
:) :)
Kaanin käsky Kaanin käsky
Vumpalukki Vumpalukki
Kohina Kohina
Muistatteko kun Hapsi tuli tallille? Muistatteko kun Hapsi tuli tallille?
Luolastolainen poistuu huoneestaan Luolastolainen poistuu huoneestaan
porkkana kuuluu pitsaan porkkana kuuluu pitsaan
Reijo Koiras hikipediassa Reijo Koiras hikipediassa
Luolastolainen Luolastolainen
Apua ;____; Apua  ;____;
Tribuuttia Avaruuskoiralle Tribuuttia Avaruuskoiralle
Niimpä niin Niimpä niin
luolaston palvelimet luolaston palvelimet
 742 näyttökertaa, 4 viestiä, 2.87 MB, 1 tiedosto
12.04.2022 15:51:24
[ + 1 | ]

Cybepunk Luolasto - Pahan palkka

[63587] [tiedosto.png] [2.87 MB] [711x6060] [] []
tiedosto.png

cyberpunk

(71)  · 

luolasto

(116)  · 

roolipeli

(11)
29.04.2022 19:54:57
#567121 [+-] Piilota Suosittele

>>562758
Voisi tässä taas ruveta keskittymään CP2020 kun kuuntelen nytkin Neuromancer -äänikirjaa tässä junamatkalla. Ollu kiireistä tässä kuussa vaan niin en ole edes viitsinyt tätä mediaa lukea. Enkä ole kehdannut edes ajatella, kun kamppeet ja romppeet pitäisi päivittää.

29.04.2022 20:27:03 | 20:38:26
#567132 [+-] Piilota Suosittele

>>567121
Sano kun kelpaa Rolz. Me voitais tehdä sellanen update, missä nyt tärkeimmät asiat pohditaan sillä Arasaka takana ei nyt laske montako API kutia teillä on. Koska nyt pelaajat ymmärtää kynnyksen, niin tietyillä kamoilla ei oo väliä. Kranaatteja saa Arasakalta pyytämällä, koska aiankin Foxshot tajuaa ettei Arasaka aio maksaa krediiteilllä vaan teidät on kiristetty tähän asiaaan.

@Tuhnu
Suomeksi, Arasaka on kuin Venäjä joka pakottaa teitä taisteluun. Se alue missä teitte sabotaasia ja riehuitte, ne jengit saattaa alla täysin syyttömiä tähän. Sä et voi valittaa, koska Arasaka hoitaa sua edelleen pyörätuolista jaloilles. Tiedätkö sä sen tunteen Tuhnu, kun sua kusetetaan ja sä et voi sille mitään? Eli nyt, mitä sanoisit Foxille? Anna tulla kaikki suunnitelmat ja perkeleet. Fox osaa pelata siitä eteenpäin. Katso toi media ensin uusiks läpi. (keksi mitä tahansa ideoita, kaikki kusetuksen keinot sallittuja)

[ 4 viestiä | ]