Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 15.10.2017 23:15:16 Jäseniä 44 Vierailuja 5 093 Medioita 369

Kaikki loukkaava jne. huumori tänne

Toiveet toteen Toiveet toteen
Haluais olla jotain ihan muuta Haluais olla jotain ihan muuta
Joku laku hukannut henkkarit Joku laku hukannut henkkarit
Ilmais... halpaa karkkia Ilmais... halpaa karkkia
rankka viikko rankka viikko
Wake Sayori up before you go go Wake Sayori up before you go go
ronkelit runkkaa ronkelit runkkaa
elokapina elokapina
Uutuustuote Uutuustuote
Hesus x Jitler -fanitarina Hesus x Jitler -fanitarina
Iloisesti eteenpäin Iloisesti eteenpäin
Mistä sinä saat materiaalisi? Mistä sinä saat materiaalisi?
Parteeeh Parteeeh
some train etiquette some train etiquette
Ei vittu :D Ei vittu :D
Vedätti puhelinmyyjää Vedätti puhelinmyyjää
olympia apu apustus olympia apu apustus
anders breivik anders breivik
H-h-h-h-haamu!!!1 H-h-h-h-haamu!!!1
Rotukissan luominen Rotukissan luominen
Happy day! Happy day!
Lupupolo Lupupolo
hehe hehe
Varaluukku Varaluukku
 886 näyttökertaa, 5 viestiä, 0.08 MB, 1 tiedosto
23.03.2019 10:27:58
[ + 10 | ]

Leaving Neverland

[26663] [tiedosto.jpg] [0.08 MB] [700x696] [] []
tiedosto.jpg

neverland

23.03.2019 12:38:50
#175316 [+-] Piilota Suosittele

En ole nähnyt uutta dokkaria eikä silleen kiinnosta asia niin paljon että kattelisinkaan mutta olen ymmärtänyt ettei siinä ei ole mitään uutta muuta kuin että pari entistä lasta jotka ovat tähän asti vannoneet ettei mitään pahaa ole tapahtunut ovatkin nyt tarkentaneet tarinaansa että itse asiassa poptähti pylsi heitä suunnilleen 24/7. Ja kuinka sattuikaan, heillä on myös paljon rahaa vaativat oikeusjutut meneillään perikuntaa vastaan.

Syytöksiä ja oikeuskäsittelyitähän on ollut aiemminkin, todisteita ei vaan sen vertaa että ne olisivat oikeudessa riittäneet. Ja mikään ei tämän suhteen ole muuttunut paitsi nyt meillä on #metoo jonka mukaan mitään todisteita ei enää tarvitakaan, koska oletetut uhrit eivät tuppaa valehtelemaan tällaisesta. Varsinkaan asioista, jotka ovat tapahtuneet vuosikymmeniä sitten ja joista on mukavan hankala enää hankkia mitään todisteita puolin tai toisin.

23.03.2019 16:30:00
#175389 [+-] Piilota Suosittele

175306

Jep, mutta siinä on ne samat kuin ennenkin. Kyseessä lienee asenneilmapiirin muuttuminen, viimein. Et pääse enää kuin koira veräjästä vaikka olisi suosittu ja varakas näyttelijä/muusikko.

02.12.2025 21:15:54
#729564 [+-] Piilota Suosittele

>>175316
Vanha viesti mutta siinä dokkarissa Michael Jackson itse myönsi haastattelijalle, että lapset saavat tulla hänen sänkyynsä. Sillä oli myös makkariin johtavalla käytävällä liiketutka, joka varoitti makkariin jos joku oli tulossa. Sit ku haastattelija kysy Jacksonilta, miksi lapset tulee aikuisen miehen sänkyyn niin Jackson vastasi "Rakkaudesta"... "Mut ei sillä tavalla.." Ja sit pidettiinkin tauko eikä haastattelua kauaa jatkettu. Toi on siis ihan videokuvattu haastattelu eikä kenenkään kirjoittelua.

Jos se ite myöntää ottaneensa ventovieraita lapsia sänkyynsä, niin kyl ainakin mun kirjoissa se on aika heikoilla hangilla. Ei ne pedarisyytteet ihan tuulesta ole temmattu.

[ 5 viestiä | ]