Perustaja Blackvomit

Medioita voi lisätä

Luoja

Perustettu 19.12.2021 14:52:30 Jäseniä 1 Vierailuja 497 Medioita 108

1. Ipan mediat tänne.
2. Piilota kanava
3. ???
4. Profit!!

Ja agent69 koska kuka nyt oikeesti jaksaa katella 20v vanhoja jylppy69 kuvia????

Polseviikki tulloo venäjältä ja haluaa tuhota ristinuskon! Polseviikki tulloo venäjältä ja haluaa tuhota ristinuskon!
syyllinen syyllinen
pippeli pippeli
lamborghini lamborghini
metallikenkä metallikenkä
ruoste kukkii ruoste kukkii
Blacked Blacked
ei ruotsalaisille ei ruotsalaisille
Keskitysleirivangit kuolivat pääasiassa lavantautiin Keskitysleirivangit kuolivat pääasiassa lavantautiin
tulva tulva
MP siitä, että kristinuskoa levitettiin miekalla? MP siitä, että kristinuskoa levitettiin miekalla?
kivennäisvesi kivennäisvesi
akvaario akvaario
mamujen hiekkaveistos mamujen hiekkaveistos
nigerialaiset datanomit töissä nigerialaiset datanomit töissä
Kissakyyti :3 Kissakyyti :3
Antifa avautuu juuristaan Antifa avautuu juuristaan
mikä on suurin mikä on suurin
Tiedemiehet sanovat että vuonna 2035 asut eko-konttitalossa Tiedemiehet sanovat että vuonna 2035 asut eko-konttitalossa
hyvät saumat hyvät saumat
Gängsta kovis Gängsta kovis
Päivän harjoitus: Nuole se pystyyn Päivän harjoitus: Nuole se pystyyn
True nudist True nudist
Tuhotkaa kaikki suvakit ennekuin he pääsevät toukka vaiheeseen Tuhotkaa kaikki suvakit ennekuin he pääsevät toukka vaiheeseen
 566 näyttökertaa, 1 viesti, 1.83 MB, 1 tiedosto
09.01.2022 19:37:48
[ + 0 | ]

tervetuloa eestiin

[60470] [tervetuloa-eestiin.png] [1.83 MB] [1229x922] [] []
tervetuloa-eestiin.png

eesti

(17)  · 

viro

(46)  · 

juoppo

(82)  · 

kusi

(108)
10.01.2022 00:01:58
#537939 [+-] Piilota Suosittele

Virossa ja Suomessa on kyllä tällaista saatanan touhua ja spugettimet ovat vieläpä aggressiivisia ja ruinaamassa milloin mitäkin.

Puolassa perkule vanhat mummotkin uskaltavat olla puistoissa penkeillä, vaikka siellä "puistojen miehet" ottavat lepoa viereisellä penkillä. Siellä nämä "puistojen miehet" väistävät kaikkia muita, eivät missään ördänneet, mölynneet eivätkä parvena ryypänneet vaan ottivat hyvinkin rauhallisesti lepoa penkeillä ja korkeintaan kävivät kusella tuuhean puskan takana. Puolassa toki on niin hurjat poliisivoimat, että siellä ei hanttiin laiteta.

Liettuassa nämä hilpeämmät kaverit tuntuivat olevan hyvinkin pitkälti piilossa yleisistä paikoista ja lähinnä kerrostalojen jne. piha-alueilla notkumassa tai bilettämässä. Morjestelivat hyvän tuulisina pullojensa kanssa yötäpäivää (nukkuivat aamuisin ja alkuiltapäivisin).

[ 1 viestiä | ]