Virossa ja Suomessa on kyllä tällaista saatanan touhua ja spugettimet ovat vieläpä aggressiivisia ja ruinaamassa milloin mitäkin.
Puolassa perkule vanhat mummotkin uskaltavat olla puistoissa penkeillä, vaikka siellä "puistojen miehet" ottavat lepoa viereisellä penkillä. Siellä nämä "puistojen miehet" väistävät kaikkia muita, eivät missään ördänneet, mölynneet eivätkä parvena ryypänneet vaan ottivat hyvinkin rauhallisesti lepoa penkeillä ja korkeintaan kävivät kusella tuuhean puskan takana. Puolassa toki on niin hurjat poliisivoimat, että siellä ei hanttiin laiteta.
Liettuassa nämä hilpeämmät kaverit tuntuivat olevan hyvinkin pitkälti piilossa yleisistä paikoista ja lähinnä kerrostalojen jne. piha-alueilla notkumassa tai bilettämässä. Morjestelivat hyvän tuulisina pullojensa kanssa yötäpäivää (nukkuivat aamuisin ja alkuiltapäivisin).
[
1 viestiä
|
]
⭰
Musta tyttö
kentauri
Kuunnelkaa tiedemiehiä! Ydinvoimasta!
kylmä
Natsineekerit tulee!!
lappeenranta
Kiitos juutalaiset kaikesta
mamujen hiekkaveistos
romanit yksi kerrallaan
Jeesus kerjäsi sitä ja sinä olet seuraava. T: Amerikan Benkku
True nudist
mikä on suurin
Tuhotkaa kaikki suvakit ennekuin he pääsevät toukka vaiheeseen
akvaario
hyvät saumat
Tiedemiehet sanovat että vuonna 2035 asut eko-konttitalossa