Perustaja Tomb-stone

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 18.02.2020 00:20:12 Jäseniä 6 Vierailuja 1 233 Medioita 210

Shheeeiiiittt!!!!

auringon polttama auringon polttama
sex tape sex tape
I've Been Waiting for You Tyrone I've Been Waiting for You Tyrone
jonnet ei muista jonnet ei muista
aarre aarre
karkki tai kepponen karkki tai kepponen
motel ego motel ego
merirosvot merirosvot
kaava kaava
nyt kävi näin nyt kävi näin
nazi tyrone feat slayers nazi tyrone feat slayers
neek...eiku linnun pelätti neek...eiku linnun pelätti
pizza lähetti pizza lähetti
8-bits sheit 8-bits sheit
Alien Alien
Tyrone pelaa minecraftia Tyrone pelaa minecraftia
tissit tissit
pako viemäriin pako viemäriin
nigersaurus nigersaurus
tyrone meets space tyrone tyrone meets space tyrone
Tyronator Tyronator
huomioi oikealla hetkellä huomioi oikealla hetkellä
Sinä anta talo minule Sinä anta talo minule
ohoh ohoh
 1 192 näyttökertaa, 3 viestiä, 0.3 MB, 1 tiedosto
21.06.2020 14:08:34
[ + 7 | ]
👑 Plussatuin 21.06.2020.
👑 Katsotuin 21.06.2020.

world war niggers

[44516] [world-war-nigger.png] [0.3 MB] [615x640] [] []
world-war-nigger.png

world war nigger

 · 

tyrone

(251)
21.06.2020 16:31:33 | 16:37:23
#357687 [+-] Piilota Suosittele

Maailmalla sosiaalisessa mediassa jaetaan videopätkiä, joissa mustat hyökkäilevät valkoisten vanhusten kimppuun Balck Livers Mattress -innossaan.

Eli tekevät rasistisia ja raukkamaisia hyökkäyksiä heikompia kohtaan.

Tällaisesta rasismista, vihatoiminnasta ja terrorista vain ei perinteinen media halua puhua. Tältä halutaan ummistaa siniset silmät ja unohtaa koko asia. Samaan tapaan kuin halutaan unohtaa mustien rikostilastot USA:ssa ja Lähi-Idän ; Afrikan maiden kavereiden yliedustus seksuaalirikostilastoissa Suomessa ja muissa länsimaissa.

Kun nöyristely ja kumartelu jatkuu liian pitkään samaan aikaan tapahtuvan väestönvaihdon kanssa, valkoiset ovat jo muutaman kymmenen vuoden päästä hätää kärsimässä erityisesti sinisilmäisessä Länsi-Euroopassa. Terrorismi, no-go -alueet, räjähdykset, ammuskelut, seksuaalirikokset ja väkivaltarikokset ottavat yhä uusia lähiöitä valtaansa ja länsimaista tulee uusia Lähi-Idän maita - tosin kun rahat on jaettu pois, niin köyhiä sellaisia. Erityisesti siksi, että maahantunkeutujat ovat sitä kansanosaa, joka tuhoaa rakentamisen sijaan.

Feminismi keskittyy länsimaissa pikkuasioihin kuten manspreadingiin ja mansplainingiin haluten saada ylivallan valkoisista heteromiehistä, tasa-arvoa ei enää ole haluttu vuosiin. Feministien asiat länsimaissa ovatkin aivan liian hyvin tällä hetkellä. Feministit ummistavat silmänsä todelliselta naisten sorrolta ja naisten ongelmilta, jota esimerkiksi Iranissa tehdään. White Wednesdays, My Stealthy Freedom, Masih Alinejad ovat mansplainingista ja BLM -aatteesta huutavalle sotaisalle länsifeministille merkityksettömiä. Lähi-Idässä tehtävät kunniamurhat, happoiskut ja lapsimorsiamet kuitataan nämäkin vain vihapuheena ja mansplainingina ilman, että näille todellisille ongelmille tehtäisiin jotain. Afrikan tyttöjen ympärileikkauksetkaan eivät kiinnosta. Sen sijaan tyttöjen ympärileikkauksia tekevät miehet, happoiskuja tekevät miehet ja muut naisia sortavat miehet toivotetaan länsimaihin näiden feministien toimesta tervetulleiksi.

Sitä nämä länsifeministit tosin eivät ymmärrä eivätkä näe, että muutaman kymmenen vuoden päästä nöyristelyn, Sharia-lain ja väestönvaihdon jälkeen heidän tilanteensa tulee olemaan todella ikävä ja huono - yhtä huono kuin valkoisen miehen.

Avaa silmäsi ja mieti millainen läntisen Euroopan tulevaisuus tällä menolla on.
Realismi ei ole rasismia. Oman maan suojeleminen ei ole rasismia.

[ 3 viestiä | ]