Eli kokeilen vaan kartan käytännöllisyyttä, sekä nopeita ratkasuja eli vedin vaan paintillä päälle (jep, en ymmärrä pjhotareista tai muistakaan yhtikäs mitään).
@Foxshot Eli luultavasti tarve on enemmän zoomia, mutta riittääkö ton tyylinen jälki ihan vaan havainnollistamisiin? Vai, laitanko kaikki symbooleina eli pelaajat P1 P2 jne... sekä viholliset huutomerkillä ja sivulliset esim kysymysmerkillä?
E: (Tää on aina ollu niin helppoo face to face... kun viivottimel pystyy piirtään todella nopsaan karttoi eri tilanteisii >.> Aikasemmin piirtäny kaiken paperille pelatessa)
(huom, oon vaan lätkiny nimiä joita päähän tuli ihan vaan hahmottaakseni useamman nimen/nimityksen sijoittelua ahtaissakin tilanteissa. Noi mainitut nimet ei siis välttämättä liity yhtään mihinkään)
>>277427 Se on se sama mappi generaattori, vissiin moderniakin versiota saatavilla kun tuo on medievaliin alunperun. Tosin, en tiedä onko merkitystä kuiteskaan. Luultavasti pilkon isommasta kartasta "paloja" tilanteista riippuen, kun välillä ei tarvita karttaa kuin yhdestä kadunpätkästä
[
6 viestiä
|
]
⭰
Kisakiree karvanen 5evil
CyberPunk Luolasto - Bemarin myynti
Cybepunk Luolasto - Pahan palkka
The Upside to Dystopia - Cyberpunk/Outrun & Synthwave Mix
Cyberpunk Luolasto - Evilin 200e informaatio
White Zombie - Super Sexy Swingin' Sounds 2
Cyberpunk Luolasto - Kolme Kusista Kulmaa
Cyberpunk Luolasto - Sutinaa sekä sukkahousuja
CyberPunk Luolasto - Kuumaa ja kosteaa
Peli alkaa.
† Carpenter Brut † TURBO KILLER † Of
Night Runner - Magnum Bullets (feat. Dan Avidan) [Official video
Tyhmii karttoi (Cp2020 luolasto)
Cyberpunk Luolasto - Evilin back up
DEADLIFE - City of Eternal Rain (Full Album, 2020)