Perustaja jumankekka

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 30.07.2019 08:50:09 Jäseniä 10 Vierailuja 3 879 Medioita 918

Kaikki kikkelikuvat ym.sonta tänne

Joulupukki 345 päivää vuodesta Joulupukki 345 päivää vuodesta
cooking cooking
officer tatum officer tatum
Kuvia, saatana 1 Kuvia, saatana 1
serkulta ostin serkulta ostin
Ei taas Ei taas
Centaur no Nayami Episode 4 Centaur no Nayami Episode 4
Lentoemäntä Lentoemäntä
Ihana nainen Ihana nainen
Pumped cock and balls 3 Pumped cock and balls 3
Binding of isaac Binding of isaac
shakirasta suvakkiversio shakirasta suvakkiversio
ihana nainen ihana nainen
Hondamies on erilainen Hondamies on erilainen
panisin panisin
mr pihville omistettu mr pihville omistettu
Ponipornoa, Ponikanava on kuolleempi kuin Wardenin seksielämä. Ponipornoa, Ponikanava on kuolleempi kuin Wardenin seksielämä.
Zelina with Ric Zelina with Ric
Itkua ylläpijälle. Itkua ylläpijälle.
“When child asks for a rainbow dinosaur doughnut birthdaycake&am “When child asks for a rainbow dinosaur doughnut birthdaycake&am
Valupertin seksikommentti Valupertin seksikommentti
Ric flashing cock 2 Ric flashing cock 2
Lääh,,, puuh,, vittuh... nams,,, tyllerö 😜😜 Lääh,,, puuh,, vittuh... nams,,, tyllerö 😜😜
neko neko
@-
 723 näyttökertaa, 18 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto
05.02.2021 17:14:50
[ + 0 | ]

Pizza-automaatti Kauniaisissa


pizza

(160)  · 

automaatti

(22)  · 

kauniainen

 · 

paulin pelivideot

05.02.2021 17:40:10
#436060 [+-] Piilota Suosittele

Tää syrjäyttää nopeasti normaalit pizzeriat. Toki siinä on, että pubista tullessaan haluaa mennä ehkä lämpimään paikkaan syömään pizzansa.

05.02.2021 18:00:50
#436067 [+-] Piilota Suosittele

>>436064 Eikä kestä kauaa ku se 2 keppanan kännissä oleva jonne menee lorottelemaan typerästi höröttäen ja kaveri kuvaa sitä tik tokkiin. Saatana alan vihata tätä maailmaa.

06.02.2021 02:20:52 | 02:21:17
#436385 [+-] Piilota Suosittele

Yli kympin per pikkunen roiskeläppä? Just just ja sitten vuoden päästä valitellaan, että suomalaiset on liian pihejä kannattaakseen innovaatioita. Vittu yli kympin? Ei tuu menestyyn. 3 tai korkeintaan 4 egee kappale niin saattais mainostuksella ehkä saada muutamaksi kuukaudeksi asiakkaita.

06.02.2021 02:36:21
#436389 [+-] Piilota Suosittele

>>436385
Kyllä moni on valmis maksaan hyvästä pizzasta kelloaikana, kun muuta ei ole tarjolla.
Ja olihan tuossa alle 10€ lättyjäkin.
Kyllä jos mä asuisin tollasen laatikon lähellä, kello ois klo: 2:00 ja kauhee krapulamässy eikä ruokaa kaapissa, niin hakisin.
Näytti olevan paljon laadukkaampaa kuin joku perus karvakäsipizza.

06.02.2021 03:23:41
#436393 [+-] Piilota Suosittele

>>436389

Vitun posket mikään työtön spurgu rupea tommosia hintoja maksamaan ja niillehhän tää on markkinoitu. Varoissaan olevat syö ja vaikka tilaa kotiin jostaki ihme lafkasta missä pelkkä vesilasi maksaa vitosen. Nuohan vissiin tehdään valmiiksi keskuspizzeriassa ja sitten käytännössä vaan lämmitetään siinä automaagissa. Vitun hyvä idea kylläkin. Tosin jos sulla on vaihtoehtona se, että meet allahistien känkkylään, maksat kuus euroa ja saat ison pizzan niin ei näille jää mitään jakoja. Kohderyhmän valinta on vitun tärkeetä jo valmiiksi raiskatuilla veroillaan. Yksinkertasesti vaan ei työttömät maksa puolen viikon eväitä siitä, että saavat jonku kämäsen pikkupizzan.

Jos on panostanu duunareihin niin sillon on paljon paremmat markkinamaisemat. Siis nimenomaan niihin tyyppeihin joitten mielestä 4 euroa pienestä salaatista on normaalia tai 12 egee jostaki kaupan roiskeläpästä jonka sais eurollakin. Jos juttu toimii niin vitun hieno juttu, tosin en ihan menis veikkaamaan semmosta.

06.02.2021 12:31:48
#436484 [+-] Piilota Suosittele

>>436465
Aijjaa.. Muistatko minkä niminen, miten se menestyi ja kuka sitä piti?
En kyllä muista Leviltä tuollaista, mutta olin kyllä niin juupelissakin joka päivä siellä.

07.02.2021 00:28:39
#436702 [+-] Piilota Suosittele

>>436456

No.. no kai sielläkin on joku työtön spuge joka oksentaa housuihin ja paskoo suustaan. Tiärätsää, semmonen tavallinen persu nääs. Nehän on kaikki semmosia työttömiä spurguja jotka on rasisteja, rasisteja, ihmisvihaisia, rasisteja ja kaiken lisäksi vielä nastejakin! t. Ylen palkkaama epäilyttävästi Soinilta näyttävä porsas

[ 18 viestiä | ]