Näissä monesti miettii, että kuin koskaan on tuollasiin rahoihin päässyt alunperinkään käsiksi, jos ne on sitten nuin helppo huijata. Eipä silti, ikävä homma.
>>367921 No ei ole ei. Mutta oikeasti. Hollywood tähti tarvitsee lahjoituksia rakentaakseen orpokodin? Jos menee noin tyhmään huijaukseen nii ansaitseekin menettää rahansa.
>>367941 Siis noi on ihan vitun ovelia, sekä taidokkaita. Mullekkin eräs brasilialainen kisakiree karvaton GTI tyyppinen bikinimalli laitto viestiä että haluaa mun kardaania muttei saanu lentolippuja suomeen. Hälytyskellot alko soimaan vasta siinä vaiheessa kun se sano että laskeutuis Forssaan missä ei ole lentokenttää. Huhhuh, läheltä piti mut onneks oon fiksu enkä lankea tollasiin.
[
6 viestiä
|
]
⭰
Nykyään mustat vaan vie lahjat
Varmaan uskovainen
Darwinin palkinto ansaittu
Tero ihan vahingossa
Vähemmästäkin säikähtää
Yksi syy vähemmän asua australiassa
Ihan tervettä tollanen verioksu
Siinä menee kyllä lapsi pilalle
Paskasta hänet muistettakoon
Allas paskoja on piinannut oulua ennenkin
Sai sentään palkinnon lopuksi
Vitun ituhipit!
Suomessa meillä ei vaan ole oikeuksia puolustaa omaa kotia
Ei ollut jadhavista ilmapalloksi
Tarvittiin vain juttu iltalehteen ja lisäksi terapiaa
Kovaa meininkiä
Muutama yksittäistapaus
Teini on vaan mennyt kesätöihin siirtolapuutarhaan oikeasti