Näissä monesti miettii, että kuin koskaan on tuollasiin rahoihin päässyt alunperinkään käsiksi, jos ne on sitten nuin helppo huijata. Eipä silti, ikävä homma.
>>367921 No ei ole ei. Mutta oikeasti. Hollywood tähti tarvitsee lahjoituksia rakentaakseen orpokodin? Jos menee noin tyhmään huijaukseen nii ansaitseekin menettää rahansa.
>>367941 Siis noi on ihan vitun ovelia, sekä taidokkaita. Mullekkin eräs brasilialainen kisakiree karvaton GTI tyyppinen bikinimalli laitto viestiä että haluaa mun kardaania muttei saanu lentolippuja suomeen. Hälytyskellot alko soimaan vasta siinä vaiheessa kun se sano että laskeutuis Forssaan missä ei ole lentokenttää. Huhhuh, läheltä piti mut onneks oon fiksu enkä lankea tollasiin.
[
6 viestiä
|
]
⭰
Varmaan uskovainen
2100 vuotta takaisin ollut paskaa olemassa
Allas paskoja on piinannut oulua ennenkin
Ihan tervettä tollanen verioksu
Kauppias kusettaa aina
Nyt pitää alkaa jo sotia hurrikaanejakin vastaan
Mahtoiko olla liukasteet valmiina
Ei vittu hehe
Tarvittiin vain juttu iltalehteen ja lisäksi terapiaa
Suomessa meillä ei vaan ole oikeuksia puolustaa omaa kotia
Siinä menee kyllä lapsi pilalle
Loiskulttuurin tuhoutuminen lähellä
Nykyään mustat vaan vie lahjat
Fuck the police
Vitun ituhipit!
Muutama yksittäistapaus
Varmaan vituttaa näin jälkeenpäin
Lievä pahoinpitely ilman vammoja ja kunniaakin vielä loukattiin