>>658621 Tiiäthän nää miten koiratki reagoi ku ne kuulee toisten koirien ääniä. Samalla tavalla ne apinatkin reagoi. Yks sannoo busta cap at a coppa niin kohta on milijoona poliiseja vastaan tehtyjä ammuskeluja. Täytyy kyllä sanua, että on se yllättävää miten neekerit ylipäätään on oppineet muodostamaan etes jotenkin ymmärrettäviä lauseita ja käyttämään pyssyjä.
>>658713 Herää kyllä kysymys, että miten tuollainen afrokulttuuri ei oikeasti parissakaan sadassa vuodessa ole onnistunut täysin sulautumaan valkoisen rakentamaan läntiseen kulttuuriin.
Kyllä siinä kieltämättä tulee otsa kipeäksi, jos pitäisi kahden tuollaisen bongienglantia edes yrittää tulkita. Sitten on toki se toinen ryhmä, joka ei erotu millään muulla, kuin tummemmalla hipiällä, mutta tuo ensin mainittu apinalauma valitettavasti vie uskottavuutta näiltäkin.
>>658813 Sepä se. Naapurissa asuu ihan aito neekeri (jenkeistä) eikä siitä oo ollu mitään haittaa kellekkään. Taitaa olla ammatiltaan joko lääkäri tai asianajaja, en muista kumpi. Ja olipa aikonaan työkaverinakin jostaki syvimmän afrikan neekeriheimosta tullu eukko. Hieno ihiminen vaikka olikin nainen.. ja neekeri. Sitten on näitä dingubinguja jotka valittaa puuron väärästä mausta ja raiskaa lapsia kouluissa tai vaikka pyykkituvissa.
>>658713 >>658813 Eivät sopeudu jos ei sopeuteta. Mistä mä luin että 32v neekeri tai hiekkaihminen raiskasi Japanissa ja joutui peräti vankilaan 😨, täällä sois 2 viikkoa ehdollista.
[
7 viestiä
|
]
⭰
Amon Amarth - First Kill
Metallica - Nothing else matters
Jesus Chrüsler Supercar - Lücifer (FA)
The Cranberries - Dreams
Bloodhound Gang - Use Your Fingers (1995) [FA]
Clamavi De Profundis - The Ents' Marching Song
SABATON - Race To The Sea
Pave Maijanen - Jos Tahdot
College & Electric Youth - A Real Hero (Drive OST)
King Diamond - Abigail (FA)
Bloodhound Gang - Your Only Friends Are Make Believe
The Final Countdown (Metal Cover)
Heikki Kinnunen - Iltaravit
A Burial At Sea - D'Accord [Official Music Video]
Target Audience - Marilyn Manson w/lyrics
Stam1na - Kuudet raamit
Bassotyty vetää pornot saundit
Mick Gordon - BFG division
DIE ANTWOORD - Cookie Thumper
Carach Angren - Where The Corpses Sink Forever [FA, Re-upload]
Jäätävän hyvin vetävät
Korn - Insane
Panic! At The Disco: I Write Sins Not Tragedies [OV]