Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 30.08.2018 14:51:03 Jäseniä 17 Vierailuja 3 519 Medioita 1448

Kaikki musiikkimediat jne.

Rock gray - Clone mutation Rock gray - Clone mutation
tää kertoo nakuankasta tää kertoo nakuankasta
Kreator - Phantom Antichrist Kreator - Phantom Antichrist
Sandu Ciorba - Pe cimpoi Sandu Ciorba - Pe cimpoi
Opeth - April Ethereal Opeth - April Ethereal
Carach Angren - Where The Corpses Sink Forever [FA, Re-upload] Carach Angren - Where The Corpses Sink Forever [FA, Re-upload]
Marilyn Manson - The Reflecting God Marilyn Manson - The Reflecting God
Pelle Hermanneilua - Remix Pelle Hermanneilua - Remix
Death - Spirit Crusher Death - Spirit Crusher
Bauhaus - The Man With the X-Ray Eyes Bauhaus - The Man With the X-Ray Eyes
Kundalini Express - Love and Rockets Kundalini Express - Love and Rockets
Peaches (The Presidents of the United States of America cover) Peaches (The Presidents of the United States of America cover)
Kaunis laulu Kaunis laulu
Panic! At The Disco: I Write Sins Not Tragedies [OV] Panic! At The Disco: I Write Sins Not Tragedies [OV]
Sota siat Sota siat
Steppenwolf - The Pusher Steppenwolf - The Pusher
Motionless In White - Immaculate Misconception (Español) Motionless In White - Immaculate Misconception (Español)
Deep House Remix Deep House Remix
Silimien välliin Silimien välliin
Ukrainalainen Sika Tanssi Ukrainalainen Sika Tanssi
Bauhaus - All We Ever Wanted Was Everything Bauhaus - All We Ever Wanted Was Everything
Staar Warssit vetää kikkeliheviä Staar Warssit vetää kikkeliheviä
Timo Rautiainen & Trio Niskalaukaus - Surupuku Timo Rautiainen & Trio Niskalaukaus - Surupuku
Cradle Of Filth - Nymphetamine Fix [OFFICIAL VIDEO] Cradle Of Filth - Nymphetamine Fix [OFFICIAL VIDEO]
 778 näyttökertaa, 3 viestiä, 4.62 MB, 1 tiedosto
15.09.2024 23:31:07
[ + 2 - | ]

Äimäraution tietyömaa (Oulu)


tietyö

 · 

kaikki päin vittua

 · 

oulu

(63)
16.09.2024 02:22:46
#647549 [+1] Piilota Suosittele

>>647545
Kerran tai pari kierrin sen tietyömaan kautta. Pysyn kaukana moisesta vielä seuraavat seittemän vuotta joka kestää työmaan valmistumiseen tai paremminkin kesken jättämiseen. Suosittelisin käymään Välivainion K-raudassa. Siellä sitäpaitti oli ihan hyviä tarjouksiakin tossa kesällä. Mutta jos vängellä väkisin haluat vetää sinne Äimiksen rautaan niin aja suoraan vaan peltojen ja ojien kautta ja samaa reittiä myös kottiinki niin ei tartte viettää kahta vuorokautta auton ratissa.

16.09.2024 17:16:58
#647623 [+-] Piilota Suosittele

>>647549 Välivanio onkin missä tulee käytyy useemmin :) muutaman kerran joutunu töitten takia käymää tuolla jumalan seläntakana ja jäi vaan mielee se työmaa mikä pisti vituttaa.

[ 3 viestiä | ]