Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 30.08.2018 14:51:03 Jäseniä 17 Vierailuja 3 198 Medioita 1441

Kaikki musiikkimediat jne.

Steppenwolf - The Pusher Steppenwolf - The Pusher
Motionless In White - Immaculate Misconception (Español) Motionless In White - Immaculate Misconception (Español)
Pantera - Cemetry gates Pantera - Cemetry gates
Wagakki Band - Ikusa Wagakki Band - Ikusa
Passiivista vastarintaa Passiivista vastarintaa
Bones - Witch Boy Bones - Witch Boy
Metallica drum cover Metallica drum cover
YUP - Daavidin Fuzz YUP - Daavidin Fuzz
Corey Taylor - Snuff (Acoustic) Corey Taylor - Snuff (Acoustic)
Shipwreck Karpathos - The Simulacra Transmission [FA] Shipwreck Karpathos - The Simulacra Transmission [FA]
Kylli-täti ja joku jäbä Kylli-täti ja joku jäbä
Grand Theft Auto 2 - Theme Grand Theft Auto 2 - Theme
Anathema - Springfield Anathema - Springfield
Rivers of Nihil "Where Owls Know My Name" (OV) Rivers of Nihil "Where Owls Know My Name" (OV)
The Legend of Xanadu J.D.K. Special - Frozen Tower The Legend of Xanadu J.D.K. Special - Frozen Tower
The Daring Ones - The Freedom of the Breathtaking Void The Daring Ones - The Freedom of the Breathtaking Void
Extreme - More Than Words Extreme - More Than Words
Alkaloid - "Cthulhu" (Official Music Video) Alkaloid - "Cthulhu" (Official Music Video)
Unlucky Morpheus - 「Black Pentagram」 Unlucky Morpheus - 「Black Pentagram」
Giuseppe Tartini: Devil's Trill Sonata Giuseppe Tartini: Devil's Trill Sonata
Sektor Gaza: Mne segodnja 30 let Sektor Gaza: Mne segodnja 30 let
Mä haluun sua viihdyttää Mä haluun sua viihdyttää
Marilyn Manson - Get Your Gunn Marilyn Manson - Get Your Gunn
spaddurappi spaddurappi
 774 näyttökertaa, 6 viestiä, 3.27 MB, 1 tiedosto
24.10.2021 03:39:26
[ + 2 | ]

Oikeaa musiikkia teille poppareille


king diamond

(8)  · 

live

(28)  · 

songs for the dead

 · 

keikka

(11)
24.10.2021 20:35:14
#510437 [+-] Piilota Suosittele

>>510223
Voi vittu, sehän on Helesingissä se tuska. Oon käyny siellä yhen kerran jollaki festarilla jossa oli Methallica pääesiintyjänä. Kusikoppeja oli vissiin viis, kahvijonot kesti yli puoli tuntia ja sekin loppu kesken kaiken samoten ruoka. Kuletuspuoli oli hoidettu niin hienosti, että väki lähti puolivälissä Metallican soittoa, että ehti viimeseen ratikkaan vai mikä vitun spora se on. Jäi niin paska maku suuhun koko hommasta, että sinne en lähe enää toiste.

24.10.2021 22:39:22
#510464 [+-] Piilota Suosittele

>>510441
En tunnusta, mutta pidän sitä mahdollisena. Onneksi Kingi on käyny ainaki pari kertaa täällä koko maailman kulttuuripääkaupungissa. Ekan keikan muistan hyvin ku olin autolla. Tokasta on jääny vähän hämärät muistikuvat paitti että paita lähti mukaan ja oksennin suorilta jaloilta yks kaks ja kaverit lähti kuskaamaan mua kohti kotia. Kenen kotia, en muista, mutta jossain välissä heräsin ihan omalta kämpältä.

Sitäpaitti oon vapaaherratar enkä mikään sovinistinatsi "herra".

24.10.2021 23:01:03
#510470 [+1] Piilota Suosittele

>>510468
Sillon ekalla keikalla se veti tuttuun tapaan ihan täysillä, mutta pyyteli biisien välissä anteeksi äänensä käheyttä ku oli flunssa päällä. Herrasmies se on ja välittää faneista.

[ 6 viestiä | ]