Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 30.08.2018 14:51:03 Jäseniä 17 Vierailuja 17 696 Medioita 1469

Kaikki musiikkimediat jne.

Mortin pentuleikit ja muuta vanhempaa kuvastoa musiikin tahtiin Mortin pentuleikit ja muuta vanhempaa kuvastoa musiikin tahtiin
Tenacious D - Beelzeboss (The Final Showdown, lyrics) Tenacious D - Beelzeboss (The Final Showdown, lyrics)
Gesaffelstein - Pursuit Gesaffelstein - Pursuit
Del Shannon - Runaway Del Shannon - Runaway
Veruca Salt - Seether (OV) Veruca Salt - Seether (OV)
Martti Servo & Napander - Mikä on kun ei taidot riitä Martti Servo & Napander - Mikä on kun ei taidot riitä
AMORPHIS - Silent Waters (OFFICIAL VIDEO) AMORPHIS - Silent Waters (OFFICIAL VIDEO)
Pet Shop Boys - West End Girls Pet Shop Boys - West End Girls
X-sukupolvi joraa niin vitun kovaa X-sukupolvi joraa niin vitun kovaa
Hexvessel: Halloween - Misfits cover Hexvessel: Halloween - Misfits cover
King Diamond - Intro and Arrival (Live San Antonio, Texas 2024) King Diamond - Intro and Arrival (Live San Antonio, Texas 2024)
Death SS - Heavy Demons Death SS - Heavy Demons
Fear Factory - Demanufacture (FA) Fear Factory - Demanufacture (FA)
Retro-Future Cyberscape🌛🌚🌜| 1 hour Retro-Future Cyberscape🌛🌚🌜| 1 hour
Rob Zombie - Sick Bubble-Gum Rob Zombie - Sick Bubble-Gum
Tynkkystä laulattaa Tynkkystä laulattaa
Joku kyttää mua Joku kyttää mua
The Schoenberg Automaton - Apus (Full Album) The Schoenberg Automaton - Apus (Full Album)
Stam1na - Vapaa on sana Stam1na - Vapaa on sana
Paha vaatturi Paha vaatturi
posliini posliini
Kaunis laulu Kaunis laulu
Sofija Rotaru: Luna, luna Sofija Rotaru: Luna, luna
Everybody Everybody
 1 383 näyttökertaa, 29 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto
15.09.2020 20:21:22
[ + 1 | ]

Namu täti

[47650] [Namu täti] [0.00s]

fountains of wayne

 · 

rachel hunter

16.09.2020 21:42:24
#389148 [+-] Piilota Suosittele

>>389128
Höm höm. Vaikia sanua sitten. Ainaki kirjautunneena pittäis pelittää. Mutta no, kuhan vaan ettit 'Fountains of Wayne - Stacy's mom' niin pittäis löytyä.

14.08.2022 20:56:34
#592077 [+-] Piilota Suosittele

>>592029
Ja sitten nää aina ihmettelet ku kaikilla muilla on hauskaa ja jätkä on aivan ymmyrkäisenä, että mille nuo taas hohottelee. Nyt tiiät mille musta tuntuu ku kaverit höpisee vaikka mistä misseistä, masseista ja leffoista.

16.08.2022 20:21:18
#592484 [+-] Piilota Suosittele

>>592408
Ompas, et vaan suostu myöntämään sitä ittelles. Ihan niin ku et suostu myöntämään sitäkään, että ku pyyhit persettä ja sormi menee paperista läpi ja tuntuu hyvälle niin kiellät koskaan niin tapahtuneen.

20.08.2022 03:36:29
#593919 [+-] Piilota Suosittele

>>593904
Mitä helevettiä? Sultahan kysytään sitten kaupassakin vielä papereita ku ostat kalijaa! Sun pärstävärkkiä ku katteli niin aattelin sun olevan ainaki likellä eläkeikää. Gott im Himmel. Mutta toisillahan niitä potkukalkan jälkiä on naamassa enemmän ku monilla muilla yhteensä. Jeesus :D

20.08.2022 03:51:35
#593925 [+-] Piilota Suosittele

>>593919
Pidän itsestäni huolta, no ainakin vähän.


Papereita kysytään usein vieläkin vaikka en mitään homojuttuja osta. Hauska kun myyjä on joskus puolet nuorempi 😊

20.08.2022 04:10:28
#593933 [+-] Piilota Suosittele

>>593925
Bitch please! Multa kysyttiin kerran vinkkupulloa hakiessa Alkossa paperit ja annoin ajokortin. Se likka yritti sormilla laskea, että oonko täysikänen vai en. Ja ku olin jo neliäkymmentä niin Prisman harjottelija kysy multa papereita ku olin ostamassa paria saunakaljaa. Sen ohjastajat ja mää hymyiltiin hervottomasti ja seki laski sitten sormilla, että oonko täysikänen vai en. Sitäpaitti kasvattasit kunnon parran niin skarpimmat jättäis kyselyt sikseen. Tai tietenki jos kohalle sattuu semmonen hiivaviiva ku kaverilla oli lähimarketissa Tampereella, että aina vaati nähä sen passin vaikka se kävi melkeen päivittäin siinä kaupassa. Parta ylti napaan ja tukka perseeseen asti, mutta jos ei ollu papereita mukana niin ei myyny ykköskaljaa.

20.08.2022 05:04:59
#593941 [+-] Piilota Suosittele

>>593938
Ei siinä Cittarissa. Se oli joku mielenterveyspotilas se "myyjä" vissiin. Se varmaan vaan vihas kaveria sen takia ku näytti hevarilta. Sitäpaitti kyllä miehellä pitää vähän partaa olla ettei tytöksi luulla.

[ 29 viestiä | ]