Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 30.08.2018 14:51:03 Jäseniä 17 Vierailuja 3 793 Medioita 1453

Kaikki musiikkimediat jne.

Xmal Deutschland - Polarlicht Xmal Deutschland - Polarlicht
The Irishman - Soundtrack The Irishman - Soundtrack
OMD - Tesla Girls OMD - Tesla Girls
Isamu Ohiro - From the east(Vocal version) Isamu Ohiro - From the east(Vocal version)
Miten tehdään Leevien biisi Miten tehdään Leevien biisi
Graves At Sea/Sourvein - (split ep) (FA) (WIP) Graves At Sea/Sourvein - (split ep) (FA) (WIP)
Sori jos reposin taas Sori jos reposin taas
Tom Shed - Fear Tom Shed - Fear
Napoleon XIV: 'They're coming to take me away' Napoleon XIV: 'They're coming to take me away'
Metallimusiikkia ilman säröä (surf metal) Metallimusiikkia ilman säröä (surf metal)
Alien Ant Farm - Smooth Criminal Alien Ant Farm - Smooth Criminal
KONTRUST - Dance KONTRUST - Dance
Tuhma Sisko - Bad Sister Unfinish Tuhma Sisko - Bad Sister Unfinish
Lux Ultra - Stellar One Lux Ultra - Stellar One
Barenaked Ladies - One Week (OV) Barenaked Ladies - One Week (OV)
ARCTURUS - The Sham Mirrors (FA,2002) ARCTURUS - The Sham Mirrors (FA,2002)
Behemoth - Sabbath Mater (OV) Behemoth - Sabbath Mater (OV)
Spin Doctors - Two Princes Spin Doctors - Two Princes
Shit on my Dick Shit on my Dick
Staar Warssit vetää kikkeliheviä Staar Warssit vetää kikkeliheviä
Stone Temple Pilots - Interstate Love Song (OV) Stone Temple Pilots - Interstate Love Song (OV)
Monster Magnet - Space Lord (OV) Monster Magnet - Space Lord (OV)
Paradise Lost - Faith Divides Us Death Unites Us (OV) Paradise Lost - Faith Divides Us Death Unites Us (OV)
Sakura Omen (Official Lyrics Video) Sakura Omen (Official Lyrics Video)
 1 289 näyttökertaa, 29 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto
15.09.2020 20:21:22
[ + 1 | ]

Namu täti

[47650] [Namu täti] [0.00s]

fountains of wayne

 · 

rachel hunter

16.09.2020 21:42:24
#389148 [+-] Piilota Suosittele

>>389128
Höm höm. Vaikia sanua sitten. Ainaki kirjautunneena pittäis pelittää. Mutta no, kuhan vaan ettit 'Fountains of Wayne - Stacy's mom' niin pittäis löytyä.

14.08.2022 20:56:34
#592077 [+-] Piilota Suosittele

>>592029
Ja sitten nää aina ihmettelet ku kaikilla muilla on hauskaa ja jätkä on aivan ymmyrkäisenä, että mille nuo taas hohottelee. Nyt tiiät mille musta tuntuu ku kaverit höpisee vaikka mistä misseistä, masseista ja leffoista.

16.08.2022 20:21:18
#592484 [+-] Piilota Suosittele

>>592408
Ompas, et vaan suostu myöntämään sitä ittelles. Ihan niin ku et suostu myöntämään sitäkään, että ku pyyhit persettä ja sormi menee paperista läpi ja tuntuu hyvälle niin kiellät koskaan niin tapahtuneen.

20.08.2022 03:36:29
#593919 [+-] Piilota Suosittele

>>593904
Mitä helevettiä? Sultahan kysytään sitten kaupassakin vielä papereita ku ostat kalijaa! Sun pärstävärkkiä ku katteli niin aattelin sun olevan ainaki likellä eläkeikää. Gott im Himmel. Mutta toisillahan niitä potkukalkan jälkiä on naamassa enemmän ku monilla muilla yhteensä. Jeesus :D

20.08.2022 03:51:35
#593925 [+-] Piilota Suosittele

>>593919
Pidän itsestäni huolta, no ainakin vähän.


Papereita kysytään usein vieläkin vaikka en mitään homojuttuja osta. Hauska kun myyjä on joskus puolet nuorempi 😊

20.08.2022 04:10:28
#593933 [+-] Piilota Suosittele

>>593925
Bitch please! Multa kysyttiin kerran vinkkupulloa hakiessa Alkossa paperit ja annoin ajokortin. Se likka yritti sormilla laskea, että oonko täysikänen vai en. Ja ku olin jo neliäkymmentä niin Prisman harjottelija kysy multa papereita ku olin ostamassa paria saunakaljaa. Sen ohjastajat ja mää hymyiltiin hervottomasti ja seki laski sitten sormilla, että oonko täysikänen vai en. Sitäpaitti kasvattasit kunnon parran niin skarpimmat jättäis kyselyt sikseen. Tai tietenki jos kohalle sattuu semmonen hiivaviiva ku kaverilla oli lähimarketissa Tampereella, että aina vaati nähä sen passin vaikka se kävi melkeen päivittäin siinä kaupassa. Parta ylti napaan ja tukka perseeseen asti, mutta jos ei ollu papereita mukana niin ei myyny ykköskaljaa.

20.08.2022 05:04:59
#593941 [+-] Piilota Suosittele

>>593938
Ei siinä Cittarissa. Se oli joku mielenterveyspotilas se "myyjä" vissiin. Se varmaan vaan vihas kaveria sen takia ku näytti hevarilta. Sitäpaitti kyllä miehellä pitää vähän partaa olla ettei tytöksi luulla.

[ 29 viestiä | ]