Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 30.08.2018 14:51:03 Jäseniä 17 Vierailuja 2 389 Medioita 1414

Kaikki musiikkimediat jne.

SATYRICON - The Pentagram Burns (OFFICIAL MUSIC VIDEO) SATYRICON - The Pentagram Burns (OFFICIAL MUSIC VIDEO)
The Yellow Sign - Exodus (OV) The Yellow Sign - Exodus (OV)
Babymetal - Ijime dame zettai Babymetal - Ijime dame zettai
Opitaan aakkosia Sabatonin kanssa Opitaan aakkosia Sabatonin kanssa
Metallica: Ride the Lightning (Live at the Day on the Green - 19 Metallica: Ride the Lightning (Live at the Day on the Green - 19
Ei kinosta Ei kinosta
Mercyful Fate - Witches' Dance (OV) Mercyful Fate - Witches' Dance (OV)
Wagakki Band - Senbonzakura Wagakki Band - Senbonzakura
Goatwhore "Apocalyptic Havoc" (OV) Goatwhore "Apocalyptic Havoc" (OV)
Саша Чест feat Timati - Best friend Putin Саша Чест feat Timati - Best friend Putin
Snake Eyes And Sissies Snake Eyes And Sissies
Van Halen Runnin With The Devil (live, US Festival 1983) Van Halen Runnin With The Devil (live, US Festival 1983)
The Chemical Brothers - Do It Again (OV) The Chemical Brothers - Do It Again (OV)
Hyvää juhankusta! Hyvää juhankusta!
Donald Trump - It Is What It Is (REMIX) Donald Trump - It Is What It Is (REMIX)
Daster - Missing body parts Daster - Missing body parts
The Heavy Horses - Murder Ballads & Other Love Songs The Heavy Horses - Murder Ballads & Other Love Songs
IN FLAMES - Burn (OV, lyrics) IN FLAMES - Burn (OV, lyrics)
Avenged Sevenfold - So Far Away (OV) Avenged Sevenfold - So Far Away (OV)
August burns red - Up against the ropes August burns red - Up against the ropes
Sandu Ciorba - Pe cimpoi Sandu Ciorba - Pe cimpoi
Viikate - On aivan sama Viikate - On aivan sama
Oikeaa musiikkia teille poppareille Oikeaa musiikkia teille poppareille
Placebo - Running Up That Hill Placebo - Running Up That Hill
 1 041 näyttökertaa, 29 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto
15.09.2020 20:21:22
[ + 1 | ]

Namu täti

[47650] [Namu täti] [0.00s]

fountains of wayne

 · 

rachel hunter

16.09.2020 21:42:24
#389148 [+-] Piilota Suosittele

>>389128
Höm höm. Vaikia sanua sitten. Ainaki kirjautunneena pittäis pelittää. Mutta no, kuhan vaan ettit 'Fountains of Wayne - Stacy's mom' niin pittäis löytyä.

14.08.2022 20:56:34
#592077 [+-] Piilota Suosittele

>>592029
Ja sitten nää aina ihmettelet ku kaikilla muilla on hauskaa ja jätkä on aivan ymmyrkäisenä, että mille nuo taas hohottelee. Nyt tiiät mille musta tuntuu ku kaverit höpisee vaikka mistä misseistä, masseista ja leffoista.

16.08.2022 20:21:18
#592484 [+-] Piilota Suosittele

>>592408
Ompas, et vaan suostu myöntämään sitä ittelles. Ihan niin ku et suostu myöntämään sitäkään, että ku pyyhit persettä ja sormi menee paperista läpi ja tuntuu hyvälle niin kiellät koskaan niin tapahtuneen.

20.08.2022 03:36:29
#593919 [+-] Piilota Suosittele

>>593904
Mitä helevettiä? Sultahan kysytään sitten kaupassakin vielä papereita ku ostat kalijaa! Sun pärstävärkkiä ku katteli niin aattelin sun olevan ainaki likellä eläkeikää. Gott im Himmel. Mutta toisillahan niitä potkukalkan jälkiä on naamassa enemmän ku monilla muilla yhteensä. Jeesus :D

20.08.2022 03:51:35
#593925 [+-] Piilota Suosittele

>>593919
Pidän itsestäni huolta, no ainakin vähän.


Papereita kysytään usein vieläkin vaikka en mitään homojuttuja osta. Hauska kun myyjä on joskus puolet nuorempi 😊

20.08.2022 04:10:28
#593933 [+-] Piilota Suosittele

>>593925
Bitch please! Multa kysyttiin kerran vinkkupulloa hakiessa Alkossa paperit ja annoin ajokortin. Se likka yritti sormilla laskea, että oonko täysikänen vai en. Ja ku olin jo neliäkymmentä niin Prisman harjottelija kysy multa papereita ku olin ostamassa paria saunakaljaa. Sen ohjastajat ja mää hymyiltiin hervottomasti ja seki laski sitten sormilla, että oonko täysikänen vai en. Sitäpaitti kasvattasit kunnon parran niin skarpimmat jättäis kyselyt sikseen. Tai tietenki jos kohalle sattuu semmonen hiivaviiva ku kaverilla oli lähimarketissa Tampereella, että aina vaati nähä sen passin vaikka se kävi melkeen päivittäin siinä kaupassa. Parta ylti napaan ja tukka perseeseen asti, mutta jos ei ollu papereita mukana niin ei myyny ykköskaljaa.

20.08.2022 05:04:59
#593941 [+-] Piilota Suosittele

>>593938
Ei siinä Cittarissa. Se oli joku mielenterveyspotilas se "myyjä" vissiin. Se varmaan vaan vihas kaveria sen takia ku näytti hevarilta. Sitäpaitti kyllä miehellä pitää vähän partaa olla ettei tytöksi luulla.

[ 29 viestiä | ]