Samasta paskastahan on meidät kaikki tehty Samaa paskaa vaan ympärillemme me haalitaan Sitä mäkin olen, vaikka tahtoisi en Sen huomata mä saan, kerta kerran jälkeen uudestaan
Samaan paskaan vajotaan syvemmälle aina vaan Jumalat ne nauraa vaan taivaissaan Ja nyt kaikki mukaan ylös ei pääse kukaan Syvemmälle vaan.
Elokuvissa ja Satukirjoissa vain sankareita on On todellisuus turhan armoton Kaikki erilaisia kaikki samanlaisia Me ollaan molempia samaan aikaan
Samaan paskaan vajotaan syvemmälle aina vaan Jumalat ne nauraa vaan taivaissaan Ja nyt kaikki mukaan ylös ei pääse kukaan Syvemmälle vaan.
Ja mäkin nyt jo Hymyssä suin, täällä uin, aivan kuin kaikki muut Ja kaikelle mä nauran vaan 2x
Ja me taas Samaan paskaan vajotaan syvemmälle aina vaan Jumalat ne nauraa vaan taivaissaan Ja nyt kaikki mukaan ylös ei pääse kukaan Syvemmälle vaan.
Syvemmälle vaan.
[
1 viestiä
|
]
⭰
Europe Vs. Nirvana - Smells Like Final Countdown
tekno kissa
plontit pojat
MESHUGGAH - Break Those Bones Whose Sinews Gave It Motion
Focus - Hocus Pocus Live '73
Jungle flute
Seventeen Come Sunday
Jonnet ei muista
Ugly Kid Joe - Cats in the Cradle (OV)
'S H I F T E R' | A Synthwave Mix
Marilyn Manson - We Know Where You Fucking Live (OV)
Miami Nights 1984 - Accelerated
The Black Eyed Peas - The Time (Dirty Bit) (OV)
Irstas laulu
Grand Theft Auto 2 - Theme
@Valupertille terveisiä (LOST SOCIETY - Hangover Activator (OV))
Sotamiehet
Judas Priest - Painkiller
Beware of Forest Mushrooms!
Van Halen Runnin With The Devil (live, US Festival 1983)
Fuck yeah!
Apocalypse Orchestra - The Garden Of Earthly Delights (OV)