Perustaja 7evill

Medioita voi lisätä

Luoja

Perustettu 08.07.2018 13:00:17 Jäseniä 15 Vierailuja 2 604 Medioita 556

Plussatuinpien medioiden tarkoitus on kerätä nimenomaan tämän saavutuksen saaneet mediat, koska katsotuin media-arvonimellä ei ole mitään merkitystä.
Tänne siis kaikki eniten blussaa saaneet turaukset.

pizza pizza
pieksämällä paranee pieksämällä paranee
Läski-Freddyn kissa Läski-Freddyn kissa
tuntuu höpöltä <:3 tuntuu höpöltä <:3
Nacho pelti Nacho pelti
Busukoppi Busukoppi
Liikennemerkit Liikennemerkit
Fingerpori Fingerpori
Slayjer Slayjer
Superkäyttäjä ulkomailla Superkäyttäjä ulkomailla
eKA lUUKKU (paint joulukaleerineekeri 1) eKA lUUKKU (paint joulukaleerineekeri 1)
Satu Satu
Jonnet ei muista Jonnet ei muista
Koiron höynäytys Koiron höynäytys
Lifehack Lifehack
Poistettu kohtaus Kummisetä-elokuvasta Poistettu kohtaus Kummisetä-elokuvasta
Kääriytyy Kääriytyy
kaunotar ja kulkuri kaunotar ja kulkuri
Yritti ryöstää väärän liikkeen Yritti ryöstää väärän liikkeen
Naisen logiikka. Naisen logiikka.
korjattu tatuointi korjattu tatuointi
Ei maittanut Ei maittanut
Ei mitään puuhata Ei mitään puuhata
Hamsteri Hamsteri
 642 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.51 MB, 1 tiedosto
18.04.2020 09:15:41
[ + 7 - | ]
👑 Plussatuin 18.04.2020.

Näinhän se menee vaikka ne kuplassa elelevät väittääkin muuta.

[42019] [tiedosto.jpg] [0.51 MB] [1746x2048] [] []
tiedosto.jpg

privilege

18.04.2020 12:16:49
#333120 [+-] Piilota Suosittele

>>333080 Tämän voisi kuvailla myös niin, että tämä järjetön ja epävakaa hökötys on kasattu koulutetun valkoisen heteromiehen harteille ja se sortuu heti, kun koulutettu valkoinen heteromies päättää ravistaa sen harteiltaan.

18.04.2020 14:07:31 | 14:08:39
#333183 [+-] Piilota Suosittele

>>333120
Varmaan tavallaan niiltä osin, kun asiaan voi vaikuttaa, esim syntyperän tai uskonnon osalta ei toki mitenkään. Periaatteessahan yhteiskunta täälläpäin on rakennettu pääasiassa mainittujen henkilöiden myötävaikutuksella. Toki korkeakoulutuksen merkitystä ei ole syytä ottaa mukaan, sillä se jättäisi ulkopuolelle varsin ison osan ihmisiä, joiden merkitys yhteiskunnan rakentamisessa on ja on ollut erittäin suuri.
Kuitenkin suuri osa tuossa pyramidissa olevista asioista on sellaisia joita ei varsinaisesti voida sanoa hyvinvointiyhteiskunnan tuotteiksi, sellaiksi näkisin ehkä osan seksuaalivähemmistöistä, toki ei voida yleistää, ehkä eniten tulee mieleen nämä ko. seikkaan voimakkaasti esiintuovat intetnetissä meuhkaavat jne. edustajat.
Eli en kyllä sanoisi että tuota on varsinaisesti "valkoisen heteromiehen" harteille rakennettu, muuten kuin hyvin tarkasti rajatuilta osilta. :miettiä:

[ 7 viestiä | ]