Perustaja ePeKePe

Medioita voi lisätä

Luoja

Perustettu 09.03.2018 12:54:37 Jäseniä 2 Vierailuja 394 Medioita 104

vytsy vytsy

gondolan kotoinen kahvihetki gondolan kotoinen kahvihetki
huuman, tästä saat vähän räkää huuman, tästä saat vähän räkää
Nyt tuomitsen vain kauniita ihmisiä ;3 Nyt tuomitsen vain kauniita ihmisiä ;3
Hyvä kaveri börh :3 Hyvä kaveri börh :3
Alla star by smash mouth but the whole song is sung in c note Alla star by smash mouth but the whole song is sung in c note
Muistathan pestä hampaasi Muistathan pestä hampaasi
et vie pitsaani >:3 et vie pitsaani >:3
Katolta hyppääminen Katolta hyppääminen
Ratsastusvideo (tein itse ja säästin edit versio) Ratsastusvideo (tein itse ja säästin edit versio)
Aikomus vs. Totuus Aikomus vs. Totuus
Demonstroitu Totuus Demonstroitu Totuus
Kaubs Piit esittää tarjouksen Kaubs Piit esittää tarjouksen
Iltapäivää - Sunny Afternoon Iltapäivää - Sunny Afternoon
:) :)
kissojen talvirieha kissojen talvirieha
Känni Känni
f25 f25
Pekka Pouta moshpitissä Pekka Pouta moshpitissä
Sampo Sampo
Hemuli toivoo Hemuli toivoo
surullista surullista
Luomuteurastaja - Ketonen ja Myllyrinne Luomuteurastaja - Ketonen ja Myllyrinne
Cyberpunk Suomi Cyberpunk Suomi
Varg lopettaa degeneraation Varg lopettaa degeneraation
 588 näyttökertaa, 11 viestiä, 5.25 MB, 1 tiedosto
29.04.2024 22:25:47
[ + 6 - | ]

Feikki mutta hyvä idea

[70248] [fake.mp4] [5.25 MB] [480x578] [53.80s] [] []

29.04.2024 22:49:57
#617390 [+-] Piilota Suosittele

>>617388

Hitto, kyllä viikonloppuisin pitäisi edelleen Subilta tulla Smäkkistä ja Ravia.
Pienissä rommeissa aivan mahtavaa viihdettä. Se huono näyttely, läpsiminen, hippastelu, ilmeet... ja jumalauta, vaikkapa Bianca Belair ruutuun painimaan, niin kyrpä yhtä pitkänä kuin Biancan hiukset.

29.04.2024 23:16:31
#617396 [+-] Piilota Suosittele

>>617392
Mahtavuutta. Laitoinpa palautetta Maikkarille, että takaisin ohjelmistoon moinen mahtavuus. Ja se naurettavuus on kaikille muille paitsi jenkeille selviö.

Toki olisi mukava, että töllöstä, siis oikeasti töllöstä, tulisi ilmaiseksi oikeata kunnon kamppailu-urheilua, mutta tuntuu siltä että ne ovat kaikki siirtyneet live-pay-per-view lähetyksiin eikä edes urheilupaketeilla näe mitään järkevää. Edes kuukausimaksullisista streameista ei tule kunnon kamppailua ja silti niiden urheilupakettien hinnatkin ovat riistäytyneet täysin käsistä jo muutenkin.. joskus tuli maksettua Viaplayn urheilustakin, mutta ei enää noilla hinnoilla... ja C Moren urheilut oli joskus, mutta siellä (Maikkarilla) ei ole mitään mistä maksaa nykyään... Tämä kausi on ollut muutenkin täysin poikkeava kun en ole edes F1TVPro:ta viitsinyt ottaa kun Mad Max voittaa niin ylivoimaisesti ettei ole mitään katsottavaa. Korkeintaan voisi kannattaa Sainzia pieksemään Leclerciä tai kannustaa Strollia tai Tsunodaa ajamaan taas jonkun kanssa kolari.

05.05.2024 10:17:23 | 10:18:00
#618906 [+1] Piilota Suosittele

>>617388
Se on sen idea? Ymmärrätkö? Mä en tajua miten jotkut vielä edelleen jaksaa jankuttaaa, että "Noku ei toi oo todellista!" Nousetko huutamaan myös elokuvateatterissa, kun pääsankari ampuu pahiksen ettei toi pahis kuollu oikeesti!?

Jos sen nimi on SHOW Wrestling niin luulis nimen jo kertovan, mutku ei... ei kaikki ummarra

[ 11 viestiä | ]