>>229329 Rontilla paistaa kylkiluut vaikka se syö kuin sika. Älyttömiä määriä, mutta toisaalta se juoksee aivan halvatunmoisia lenkkejä joka päivä vaikka ois 35°C. Koiria ei sais nyt pitää vapaalla, mutta ei tuolla keskellä korpea tai mökillä kukaan siitä valita.
Lasketaan se aina yksityisellä tiellä vapaaksi eikä se mihinkään karkaile. Ainakaan pidemmäksi aikaa.
>>229383 Sehän siinä on että jos saa vainun, se ei tottele mitään. Sitten kun sen saa kolmen miehen voimin keskelle, niin joku nappaa nopeasti liiveistä kiinni, ja Rontti saa kurinpalautuksen.
Ihmisten ilmoilla sitä ei ole tarvetta käyttää. Noh, ehkä kotona :D
Todella kovatahtonen mulkku ja ilkeä peto se on välillä, mutta silti "laumallensa" hyvin kiltti :3
Anteeksi kamalasti Vivis ;____; Mutta kun olet semmoinen ihanan behmoisa superbaijattava lötkömötkö :333 Ja joskus vähän karvamato ;3 Ja näköjään myös tarkkaavainen tonttuvahti :3
Ja superbörheä tyynyn takana duimisdelija ;3 <3
[
8 viestiä
|
]
⭰
Öitä
Naiset tietää asioita!?
Tool - Right in Two (Lyrics Video)
Marilyn Manson - If I Was Your Vampire
Vampyyri
Stoned Jesus - I'm The Mountain
Royal Blood | Blood Hands | Live in Sydney
Börheät tuulet puhaltavat
Slipknot - Unsainted (OV)
Fear Factory - Powershifter
Lovecraft H.P. - The Nameless City
Deftones - Change (In The House Of Flies)
Rob Zombie - Foxy, Foxy
Eat or be eaten... shall be the whole of the law. Make it yours.
Puscifer - The Humbling River (with Lyrics)
WRATH - A Darksynth Cyberpunk Mix
Kissit nukkuu söpösti
Tuijotus
Herrasbörh lepäilemässä :3
Marilyn Manson - Down in the Park (gary newman cover, live)