Perustaja aivan

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 22:36:03 Jäseniä 37 Vierailuja 15 537 Medioita 4856

kissakuvat

kauppias kauppias
Allah kisse Allah kisse
mlem mlem
pitkät päällä pitkät päällä
Leukoja Leukoja
chomp chomp chomp :3 chomp chomp chomp :3
bisneskissa :3 bisneskissa :3
Eikö ole siistit bögät? Eikö ole siistit bögät?
Ripulipylly Ripulipylly
Muikeaa mötköttelyä :3 Muikeaa mötköttelyä :3
cone of shame cone of shame
nyt pelataan :3 nyt  pelataan :3
Katti Katti
tässä on hyvä paikka tassulle :3 tässä on hyvä paikka tassulle :3
kissapuska kissapuska
et vie pitsaani >:3 et vie pitsaani >:3
kengät hyvään käyttöön kengät hyvään käyttöön
Kahvisi ei kelpaa kuin haudattavaksi >:3 Kahvisi ei kelpaa kuin haudattavaksi >:3
:3~ O :3~ O
reivit :3 reivit :3
herkkuillallinen herkkuillallinen
hyikynttilä hyikynttilä
bwwwwnnngg bwwwwnnngg
tulkaa jo sisälle :3 tulkaa jo sisälle :3
 827 näyttökertaa, 1 viesti, 1.31 MB, 1 tiedosto
28.10.2019 10:37:33
[ + 6 - | ]

ei ole mitään hätää :3

[36023] [0.mp4] [1.31 MB] [720x720] [] []

kissa

(5274)  · 

halaus

(16)
19.06.2020 15:32:15
#356843 [+2] Piilota Suosittele

Kissan mietteet
"
Antifa on kaduilla tuhoamassa kaiken ja haluaa tuhota länsimaisen yhteiskunnan. Kissanruokaakaan ei kohta saa kaupasta. Se mitä Antifa ei tuhoa, BLM tuhoaa. Suomessa somalinainen kertoo tuhoavansa rakennukset, koska se on hänen oikeutensa sorrettuna. Rikolliset runopojat ovat itkettyjä sankareita ja yhteiskuntaa tukevat poliisit kaikkialla natsisikoja. Suvaitsevaisto on suvaitsemattominta, mitä maa päällään kantaa ja vihapuhe raikaa heidän suustaan yhtä nopeasti ja tehokkaasti, kuin ammutuimmilla räbäyttäjillä kuoleman jälkeen julkaistavilla menestyslevyillä.
Kissanruoan hinnat nousevat hurjaa tahtia, tuloerot kasvavat ja hoomaneita laitetaan 9 euron päiväkorvauksella, "mukamas palkalla", töihin ja niillä tuloilla edes Shebaa ei saa hankittua ja hylättyjen kissojen määrä vain kasvaa.

Kim Yo-jong on vallassa, puhe muuttuu tiukemmaksi ja uhittelevammaksi ja ydinaseet kohta laulavat ympäri maailmaa Etelä-Korean, Japanin, USA:ta tukevien valtioiden ja jopa USA:n suuntaan, mikäli vain Yo-Yo-Jongin ohjukset sinne asti kantavat. USA nukettaa P-K:n kraateriksi ja laskeuma vie puoli aasiaa ja itäisen Venäjän. Alkaa viimeinen kansainvaellus kohti Eurooppaa ja Länsi-Venäjää, kissat ja muut kotieläimet syödään ruoaksi ja maailma sellaisenaan kuin me sen tunnemme, loppuu.
Halaa minua ihminen, kun vielä voit.
"

[ 1 viestiä | ]