vittuku häikäsee vittuku häikäsee
vihreä siirtymä vihreä siirtymä
Jalalla koreasti Jalalla koreasti
rapea aamu rapea aamu
turri turri
Ilta-aput Ilta-aput
Juutalaiset Juutalaiset
Peppuperjantai Peppuperjantai
Valtakunnanjohtajan näkemys lesboista. Valtakunnanjohtajan näkemys lesboista.
Tuleva presidentti Tuleva presidentti
Ilmastonmuutos huijaus Ilmastonmuutos huijaus
Neukkujen ilmailusohjelmaa Neukkujen ilmailusohjelmaa
ystävän muistutus ystävän muistutus
Olsenin tyttäret Olsenin tyttäret
kurkku kurkku
käy uudelle mantereelle käy uudelle mantereelle
Nuuskistaja Nuuskistaja
Naikkonen Naikkonen
Kannattaa kadota Kannattaa kadota
Feministit ja krapula Feministit ja krapula
grillattua kyytä grillattua kyytä
Pekka ja Pätkä värillisinä Pekka ja Pätkä värillisinä
tietämätön tietämätön
oranssi paska - jammu-setä oranssi paska - jammu-setä
 334 näyttökertaa, 6 viestiä, 4.36 MB, 1 tiedosto, 27.05.2026 23:44:18
[ + 1 - | ]

natsit

[88439] [tiedosto.mp4] [4.36 MB] [576x1024] [63.20s] [] []

natsit

(47)  · 

mt-tukka

 · 

autisti

(21)  · 

kehitysvammainen

(12)  · 

woke

(117)  · 

antifasisti

(7)
27.05.2026 23:49:44
#755621 [+6] Piilota Suosittele

Silti tämäkin varmasti haluaa naisten peittävän kadulla kasvonsa hunnuilla yms. räteillä ja siinähän muka ei ole mitään väärää

28.05.2026 05:33:37
#755637 [+5] Piilota Suosittele

Mä oon aina sanonu, että suurin osa populasta ei yllä 100 pinnan joukkoon pällitesteissä. Ennen vanhaan nää ois laitettu pellolle tekemään töitä ja sanottu, että turpa vittu kii. Sukututkimustarinoissa tuli vastaan semmonenkin tapaus ku Eemeli, joskus aikonaan, tilttas lopullisesti ja seiso keittiön pöydällä julistamassa Jumalan sanaa. Talon ämmät ei saaneet sitä rauhottumaan niin menivät sitten pihalle huutamaan Heikkiä, että tuus nyt auttaan. Se laski kihivelin siihen ja lähti kattomaan, että mitä ämmät taas on keksineet. Ku pääs tupaan niin näki Eemelin huutamassa Jumalan sanaa silimät pyörien ku flipperin kuulat (siihen aikaan ei kuitenkaan kukaan tienny, että mikä on flipperi).

Katto sitä hetken aikaa, repäs riveleistä alas ja veti turpaan niin kauan, että Eemeli konttas lattialla paskat housussa pöydän alle ja mutisi ittekseen. Siihen loppu se häiriköinti ja Heikki pääs takas peltotöihin. Tota opetusmallia pitäis varsinkin nykyaikana suosia äärimmäisen palijon. Ja jos joltakulta ei voimia riitä turpaan vetämiseen niin mää ilmoittaudun kyllä oikein innostuneesti mukaan karkeloihin.

Just vaikka jokku eloapinat kun istuu teillä niin ei muuta kun nostaa riveleistä ylös ja vetää turpaan niin kauan, että hippiaate katoaa niin se on se ainoa oikea tapa hoitaa mielenterveyspotilaita jotka on semmosella tavalla sekaisin.

02.06.2026 13:16:43 | 13:17:46
#756429 [+-] Piilota Suosittele

Sinimustilla on ihan kunnon näkemyksiä, joitain ei voida vaan toteuttaa niin radikaaleina, loppuja ei, koska suomalaiset haluavat Suomen turvallisuuden ja talouden romahdukseen. Älä kysy minulta, meillä kun on vain yksi enää vähän kannatettu oikeistolainen puolue, ei populistinen, ei äärioikeistolainen, eikä varsinkaan rasistinen. KOK-SDP ja siihen muu vasemmisto jota kokoomuskin alkaa olemaan tulee hallitsemaan Suomea seuraavan hallituskauden.

Jääkö PS sinne oppositioon lähes yksin?

[ 6 viestiä | ]