hui kauheata :3 hui kauheata :3
Loppuu se koronan levittäminen Loppuu se koronan levittäminen
Karen ei suostu lähtemään DMV:stä vaikka sillä ei ole syytä olla Karen ei suostu lähtemään DMV:stä vaikka sillä ei ole syytä olla
Hienosti korjattu Hienosti korjattu
Vegaani hodarit Vegaani hodarit
Lukeminen kannattaa aina Lukeminen kannattaa aina
bird fight bird fight
Hehehee Hehehee
älä luovu toivosta älä luovu toivosta
Söinköhän silmillänu Söinköhän silmillänu
ei >:3: ei >:3:
Walter white monkey piano Walter white monkey piano
Kuhnafar-I feat. Ior Bock "Saunasolmu Dub" Kuhnafar-I feat. Ior Bock "Saunasolmu Dub"
Uskooko joku että maapallo on pyöreä?😂😂 Uskooko joku että maapallo on pyöreä?😂😂
Kolme vuotta Kolme vuotta
komisario palmun erehdys komisario palmun erehdys
Yks yhteen Yks yhteen
Aimo "meta" Koivunen Aimo "meta" Koivunen
Jeesus seikkailee Jeesus seikkailee
kaulapannan tarina ja kisun :3 kaulapannan tarina ja kisun :3
Fingerpori Fingerpori
Tanssii spurdojen kanssa Tanssii spurdojen kanssa
voitko pitää tassustani kiinni <:3 voitko pitää tassustani kiinni <:3
Darkwood fanart Darkwood fanart
@-
 509 näyttökertaa, 4 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 08.08.2020 04:24:33
[ + 2 | ]

Hjalliksella on asiaa


hjallis harkimo

(8)  · 

eu

(60)  · 

politiikka

(99)
08.08.2020 09:12:33 | 09:14:40
#372349 [+-] Piilota Suosittele

Ne artiklat voidaan muuttaa kun päättää näin. Samaa on tehty suomessa. Sillä ei ole merkitystä onko se laki vai ei. Siten mennään näin. Ei ole väliä.

Siksi en arvosta poliitikkoja enää koskaan. Pelkkiä pettureita. Myyvät suomea halvalla ja saavat siitä toki palkkion.
Kansalaista kusetetaan kokoajan enemmän ja enemmän. Orjatyövoimaa halutaan suomeen oikein urakalla. Suomalaisia myös halutaan samaan, koska se mahdollistaa se ettei kansalainen käy politikoimaan vastaan kun tulot ovat minimissä.

Tässä kerron nyt, että minä en saa latin latia valtiolta kun olen työtön. En pennin pyörylää.

Italiaan viedään vain 3 prosenttia kaikista vienneistä. VUodesta 2017 on italiaan vienti ollut negatiivista suhteessa sieltä tuontiin. Suomalaisia vedetään aivan härpäkkeellä päähän ja rektumiin huolella. Ja osa hyväksyy sen. Ei siinä mitään. Hyväksykää, mutta älkää sitten tulko mussuttamaan mitä sen takia tapahtuu.

08.08.2020 19:19:12 | 19:20:13
#372588 [+-] Piilota Suosittele

No ei tietenkään oo varaa tämmöseen touhuun, mutta niin kauan ku fanittaa EU:ta niin tulos on sitten tätä koska Suomella ei oo minkäänlaista sanavaltaa Saksaa tai Ranskaa vastaan. No, jos kuvitellaan että liittyis juutalaisena natsijärjestöön ja alkais valittaa, että täähän on ihan perseestä tää touhu, mutta haluaa silti olla jäsenenä.

[ 4 viestiä | ]