Perustaja Babazinga

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 21.10.2017 21:52:41 Jäseniä 34 Vierailuja 9 125 Medioita 1067

Vanha kunnon

Cum Mobile Cum Mobile
seuraavaa tasoa seuraavaa tasoa
ihana nainen ihana nainen
Semmosta taas Semmosta taas
madotus madotus
Vintage pieru Vintage pieru
hampaaton läski syö mehujäätä paskalla hampaaton läski syö mehujäätä paskalla
Valupena Valupena
Bullets of Justice Trailer Bullets of Justice Trailer
ninja ninja
En halua olla ainoa joka näki tämän ;____________; En halua olla ainoa joka näki tämän ;____________;
No voi vittusaatana No voi vittusaatana
Hyvän tuulen mediaa Hyvän tuulen mediaa
:o :o
Nam Nam
Dis some white shit again? Dis some white shit again?
Päivän Peräaukonvenyttelijä Päivän Peräaukonvenyttelijä
Tietotekniikan merkittäviä innovaatioita Tietotekniikan merkittäviä innovaatioita
Piparkakkumies Piparkakkumies
Poltti jointin Poltti jointin
Snu snu Snu snu
Nainen kertoo totuuksia Nainen kertoo totuuksia
Hapsi_n tiistaijumppa Hapsi_n tiistaijumppa
Osa1 Osa1
 570 näyttökertaa, 25 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto
23.10.2020 00:26:52
[ + 1 | ]

Bullets of Justice Trailer


slock

 · 

gore

(13)  · 

awsome

 · 

boobs

(102)  · 

ass

(42)  · 

mustache

23.10.2020 01:31:19
#401581 [+-] Piilota Suosittele

Jumalauta saatana, näin käy ku vihervasemmistolaiset on vallassa! Pelastakkaa tulevat sukupolovet syömällä possua aamusta iltaan, se on ainoa konsti.

23.10.2020 01:40:08
#401585 [+-] Piilota Suosittele

>>401582
>>401581

Höpsis aikuinen ihminen kestää vaikka hieman yösyrännä tökitään ja pelotellaankin. Oikeasti en tarkoita mitään harmistusta.

Clavius's Law
_______________


Negation proves the point.

It consistently denies its existence.

While written in the byline it is plain to see.

Face the faceless. Dig through air.

Three times upon three, a sacred pledge.

One will become wealthy and famous, one will remain the same, and one will die.

There is no time to leave, it is happening right now.

23.10.2020 01:57:10 | 01:57:35
#401593 [+-] Piilota Suosittele

>>401591

No kunhan nyt käytin hyväksi Luolaston Oulu-sceneä; jos muuten jotenkin onnistun kuulostamaan tosissaan olevalta niin

;3

Sitä paitsi tiedän että Vivis käy laittamassa nippuun jokaisen joka yrittää mustamaalata sua >:3 💪

23.10.2020 02:00:16
#401594 [+-] Piilota Suosittele

>>401587
>>401588

Pakkohan se on jottain huumoria keksiä tämmösessä ankaissa pitäjässä. Mun miälestä se ois paikallaan laittaa kaikki seksuaaliomituiset rikoksen tekijät semmoseen rankasumalliin, että siellä saa sitten oikiasti oudot käyttää niitä hyväkseen koko vankeuvven ajan. Saisin suunnatonta nautintua siitä jos voisin laittaa vaikka lyijykynän raiskarin mulukusta sissään hittaasti, iliman rasvaa. Ku se kynä etenis syvemmälle ja syvemmälle niin nahkat reppeytyis ja verihän on tunnetusti paras liukkari. Syvemmälle ja syvemmälle kunnes kynän mitta täyttyis. Siinä vaiheessa se kusirakkoon ehtiny metallinen pyyhekumipää sitten tekis luonnollisen tulupan vuodon varalta niin vois ruveta hedelmäveittellä/juustohöylällä sitten alottaa sen tekovälineen ohentamisen. Siivu kerrallaan samalla ku lähetettään livenä ne kauhun ja tuskan huudot Ylen kanavilla. Hittaasti ja varmasti lopulta jäis ennää jälelle se lyijykynä. Siihen pieneen virtsaputkeen sitten tungetaan sisälle sellaiset biotekniset luukuttimet, että aina kun sieltä tullee jottain ulos niin se raapii sitä putkistua uudestaan verille niihin arpeutunneisiin seinämiin.

23.10.2020 02:08:06 | 02:08:39
#401601 [+-] Piilota Suosittele

>>401594

Ymmärrän pelotteen arvon, mutta tässä on silti heti ainakin kolme ongelmaa:

1) aina on se mahis että joku on tuomittu syyttömänä
2) rangaistuksen määrääjät ja toimeenpanijat vajoaa moraalisesti samalle tasolle kuin seksuaalirikolliset
3) pahimmat pervopetterit, etenkin jos sattuvat olemaan taipuvaisia masokismiin, saavat tuosta vain iloa, jolloin ei toimi rangaistuksena

23.10.2020 03:04:46
#401611 [+-] Piilota Suosittele

>>401601

No siks justiinsa pitääkin pysyä niissä täysin aukottomissa jutuissa, kuten Jammu, Valjakkala tai se Turun terroristi. Vain ja ainoastaan selvissä jutuissa kuoleman tuomio.

>>401603

No ei sun tarvikkaan tykätä pensseli sedästä (). Mää vaan oon sadisti, mutta oikeustajuinen semmonen. Kuten vaikka en tuntis minkäänlaisia tunnon tuskia jos saisin tunkia ruosteista pianolankaa vaikka Marinin kusireikään. Sekin spektaakkeli pitäis näyttää livenä koko kansakunnalle ja seuraavana ois heti kaikki Suomen myyneet Kataiset ja kumppanit. Siitä tulis varmaan koko maan katsotuin ohojelma :)

[ 25 viestiä | ]