>>703673 eiku mä tarkotin että vedä ne lääkkees (sekä huomisenkin lääkkeet) polta pilveä, juo viinaa ja sit pelaa toi. Kiität mua oikeesti. Vai pelasitko jo ?
E: Toi peli on siis tarkotettu pelattavaksi ihan vitun sekasin ja pilves
>>703676 No niin mää vähän aattelinkin. Pilvee tosin ei oo ja emmä ny rupee jostaki pajaripelistä maksaan ties mille Steamille mittää :D Jaa, pitääki joku kerta käydä kattomassa pellon laidassa joko kukkaset kukkii.
>>703681 Tää siis maksaa 4 euroa. Voin sanoa että elämäs paras 4 euroa jonka käytät. Huom, pelaa pilvessä. Peli ei kestä kuin puol tuntia mut sitäkin trippaavampi kokemus
>>703684 Pitää harkita sitten jos ehin kääntään yhen kasviharrastajan viljelmät ennen ku se ehtii ite paikalle. Käytin koiraa kusella niin samalla vilkuilin sitä pellon piennarta, että ei oo vielä aika.
[
9 viestiä
|
]
⭰
gang weeders
Vauhtiliiga
John Fortnite Kennedy
THUNDER FORCE IV『Lightning Strikes Again - Metal Squad』
Rock gray - Hack attack
Wakka epäilee väitettäsi
Lisää jatkoa Sonic-elokuvan kunnialle
Pokemon sitä ja tätä 2
Pokemon sitä ja tätä 4
Lamb of God - Memento Mori (OV)
PeliLogiikka - Lemmings [1991]
Gayridian-salin haasteet
Luokkasota
Bongo Bandicoot
SMW Custom Music (Romancing SaGa 3 - The Last Battle)