Rekisteröitynyt 19.10.2017 20:45:15
Nähty 55 päivää sitten
Sukupuoli Mies
Viestejä 296
Tageja annettu 0
Vierailuja 2 118
Medioita 4
Medioiden näyttökerrat 1 369
Plussia 168
Saavutuksia Ei ole
+3      
Mää taisin säkällä oppia miten täällä tietty käyttäjä saadaan blokattua. En ois kyllä koskaan uskonu, että joutus semmosen peliliikkeen tekeen, mutta kommentit kävi niin vitun väsyneeksi niin oli ehkä parempi blokata niin nyt voi nauttia paremmin tästä juoppojen ja juoppohullujen sivustosta ilman mitään pseudotieteellistä paskaa. :D Otan vielä oluen ja teen sen perään tukevan iltapalan. Hyvää illanjatkoa melkeen kaikille luolaston käyttäjille. :D
05.05.2026 21:36:28
#752146 [+1] Piilota Suosittele

>>752145
Oli varmaa attuzuu vai mikä vittu se oli. Ainakin kun seurasin intellektuellejen väittelyä tuolla yhessä päivityksessä.
En ymmärrä vieläkään miten secretmetal otti selvää sen aivotuksista ja pysty keskusteleen sen kanssa, oon joskus yrittäny ihan tosissani.

05.05.2026 21:50:30 | 21:52:49
#752147 [+-] Piilota Suosittele

>>752146
Viimesin keskustelu sen kanssa meni niin, että ihan mitä tahansa sä sanoit sille niin se raivos omia mielipiteitään ja tarinoitaan ihan niinku se ei ois ees lukenu sun viestejä. Jos elää jossain skitsomaailmassa ni ihan sama, piilotin.

Esimerkiksi 5 kertaa peräkkäin se raivos että minä kuulemma istun väärin mun tuolissa, ja siksi mulla on kuulemma huono selkä. Tällästä se vaan tietää, mua paremmin. Että jooh, olkoot noitatohtori omien lääkkeidensä varassa. Vaikka en koskaan mun istumisesta ole kertaakaan täällä puhunut, se nyt vaan alko siitä meuhkaamaan. Tyypillinen skitso, sen trukkikuskin oisin vielä ymmärtäny

05.05.2026 22:11:29
#752148 [+-] Piilota Suosittele

>>752147
Eläpäs nyt meuhkaa trukkikuski:D
Nii mulle se kyllä puhu ihan aiheesta, kun on selkä rikki ja vetää hermokipua jalkoihin.
Kävin siellä magneettikuvassa ja siellä selvis että mun selkärangasta on yks nikama liikkunut pois paikaltaan, on välilevyä pullistunut, on kulumaa joka ny tässä iässä on jo varsin selvää mut sanottiin myös että hermoradat ahtaat, mikä sitä kipua sit varmaa tekee.
Niin nämä nyt ei kyllä fysioterapialla tai millää maahisten voimasanoilla lähde pois ja ala toimii taikaiskusta.
Nyt on sitten ortopedin vuoro seuraavaksi, mutta sitä ennen joudun käymään fysioterapiaa läpi, koska vammainen järjestelmä ei anna skipata sitä vaikka siitä ei oliskaan apua.
Uskon että ei ole apua, mutta toivon että olis. Mutta kyllä tässä on niin moni lääkäri mua väännelly ja laittanu sormee perseeseen "tutkimuksia varten" et en enää usko että tää paranee ikinä millää.

[ 5 viestiä | ]