Oh Snake, I'm sorry Oh Snake, I'm sorry
Oh hi :3 Oh hi :3
Emergence – How Stupid Things Become Smart Together Emergence – How Stupid Things Become Smart Together
Voiko? Voiko?
MADMAN MADMAN
:^x :^x
Teimo, vanha runkkari Teimo, vanha runkkari
Somerikollisten kuulustelu Somerikollisten kuulustelu
Yöt Arabiaaaaaan Yöt Arabiaaaaaan
Korppi Korppi
Miinaharava Miinaharava
Tauski Tauski
New Eleven New Eleven
Nappulalaisten viimeinen kapseli Nappulalaisten viimeinen kapseli
??? ???
A game o box wi' a carro' innit A game o box wi' a carro' innit
Midäs siellä oigein dabahduu? Midäs siellä oigein dabahduu?
Mainontaa Mainontaa
glom apustus glom apustus
hehe hehe
Neropatin myöhemmät elämänvaiheet Neropatin myöhemmät elämänvaiheet
Like father, like son Like father, like son
Maanantaimiettimistä Maanantaimiettimistä
lol random xD lol random xD
 330 näyttökertaa, 2 viestiä, 7.17 MB, 1 tiedosto, 27.02.2026 18:21:43
[ + 1 - | ]

hoodit

[86307] [75b0357a238ce093-h264-hd.mp4] [7.17 MB] [720x1280] [87.90s] [] []

neekeri

(1369)  · 

neekeröi

(20)
27.02.2026 20:01:05
#739500 [+2] Piilota Suosittele

Nyt on kyllä hyvin outo taktiikka. Okei, posse painaa henkilökunnan tiloihin joten on sanomattakin selvää että kohta tapahtuu jotain. Jos kerran tarkoituksena on hakata toi työntekijä maahan, niin silti hirvee torikokous ja mietitään kuka uskaltaa lyödä eka ? Vasta kun eka isku tulee, vasta sitten tää vaalean ruskee huppari joinaa peliin. Koko vitun yllätysmomentti pilattu, neekeröity ja loppupelissä kukaan muu ei uskalla tulla mukaan kun nää kaks flaidaa (siis kukaan hyökkääjistä, ollaan mukamas mukana mut ei tehdä mitään)

Tässä loistava esimerkki itsepuollustuksesta jonka eräs sensei lausui. "Hyökkää aina sitä vastaan, joka on uhmakkain ja väkivaltaisin". Kuten tässä nähdään, ylivoimalla ei ole mitään merkitystä jos sitä ei osata/uskalleta käyttää.

Tarkkailkaa varsinkin naamansa peittänytä kommandoa. Mitä se sai aikaan ? Ei mitään ? Kai se kuvittelee olevansa kova jätkä ja puhuu kavereille kuinka "me hakattiin se"

[ 2 viestiä | ]