Nyt on kyllä hyvin outo taktiikka. Okei, posse painaa henkilökunnan tiloihin joten on sanomattakin selvää että kohta tapahtuu jotain. Jos kerran tarkoituksena on hakata toi työntekijä maahan, niin silti hirvee torikokous ja mietitään kuka uskaltaa lyödä eka ? Vasta kun eka isku tulee, vasta sitten tää vaalean ruskee huppari joinaa peliin. Koko vitun yllätysmomentti pilattu, neekeröity ja loppupelissä kukaan muu ei uskalla tulla mukaan kun nää kaks flaidaa (siis kukaan hyökkääjistä, ollaan mukamas mukana mut ei tehdä mitään)
Tässä loistava esimerkki itsepuollustuksesta jonka eräs sensei lausui. "Hyökkää aina sitä vastaan, joka on uhmakkain ja väkivaltaisin". Kuten tässä nähdään, ylivoimalla ei ole mitään merkitystä jos sitä ei osata/uskalleta käyttää.
Tarkkailkaa varsinkin naamansa peittänytä kommandoa. Mitä se sai aikaan ? Ei mitään ? Kai se kuvittelee olevansa kova jätkä ja puhuu kavereille kuinka "me hakattiin se"
[
2 viestiä
|
]
⭰
Venäjä - valkoneekerien luvattu maa
puuvillaa
On tämä saatana työmaa!
allah tulee ja rakastaa
Nigger
peloittava luu.. eiku niggers
Pariisi
Tupakki Tupak
kelassa jonoa
puff
Joulusuklaata
Tissiä
kundi riehuu
Gay
Tollee varmaan pitäs mennä :D
neekeri neekeröi
The 21th Century Plague
Ei mustia (ei koske sitä koiraa)
Mulkut tuhoaa muut maat kun omat on jo kivikaudella