False Positive Yolk 2/2 False Positive Yolk 2/2
saattaa olla että riipasen kännin saattaa olla että riipasen kännin
Missasin pentele Missasin pentele
Realfield seikkailee Realfield seikkailee
Historiallinen vääryys on korjattava >:O Historiallinen vääryys on korjattava >:O
Lääkärissä Lääkärissä
Ned sherwoodissa 2 Ned sherwoodissa 2
todista ikäsi interneteissä todista ikäsi interneteissä
Wut? :3 Wut? :3
Isä ja poika Isä ja poika
lento lento
Problems? t. Mikael :) Problems? t. Mikael :)
nykypäivänä ei käsityötä arvosteta ;__; nykypäivänä ei käsityötä arvosteta ;__;
Pari kertaa harjoiteltu Pari kertaa harjoiteltu
Kattokaa ny jumalauta mitä toi teki mun koneelle Kattokaa ny jumalauta mitä toi teki mun koneelle
painetta pukkaa painetta pukkaa
Verkkokauppa.comin inventaario Verkkokauppa.comin inventaario
Pätee myös perjantaihin Pätee myös perjantaihin
Esko Kovero Esko Kovero
Koiro elää jatkuvassa pelossa ja ihmiset vain nauraa ;___; Koiro elää jatkuvassa pelossa ja ihmiset vain nauraa ;___;
Joka päivä buffailen Joka päivä buffailen
Imurikauppias Imurikauppias
Muikea Muikea
Rengasmaailma Rengasmaailma
 540 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.14 MB, 1 tiedosto, 06.03.2020 11:51:55
[ + 0 | ]

Australiassa saa tämän verran ruokaa tupakkiaskin hinnalla

[40389] [0.jpg] [0.14 MB] [700x519] [] []
0.jpg

koko

(11)  · 

pieni

(41)  · 

biene

(5)
06.03.2020 12:54:14 | 12:55:23
#314795 [+-] Piilota Suosittele

>>314793
Laitoin kyllä yläkanttiin. Sillä lailla laskeskelen aina kauppareissulla että pyöristän ylöspäin. Voi olla lähempänä 30€ :täkin.
Lidlistä jos käyt hakemassa niin pääsee varmasti siihen 26€.

06.03.2020 12:57:14
#314797 [+-] Piilota Suosittele

>>314795
Ite kyl heittäsin alle 30e arviot. Mut jooh. Toki noissa riippuu onko "merkki" porkkanoita esim vai jotain perus porkkanoita jotka maksaa max 1e tollanen pussi. Sama pastan kanssa. Perus pastaa saa tollase pussi johonki about 1e mut voi maksaa varmaa johonki 3-4e asti. Leipäki näyttää joltai maxsizesäästöpakkaukselta joka tuskin maksaa 2e enempää, vaikka voi toki olla isoki pussi jotain laadukkaampaa ja oikeesti maksaa 4-5e (en oo kyl koskaa tajunnu miks ostaa jotain "parempaa paahtista" ku se o shit tier leipää anyways :D).

06.03.2020 13:08:49
#314802 [+-] Piilota Suosittele

>>314795 suurin osa noista tuotteista maksaa 1-2€ suomessa. ainoa kallis on naudan jauheliha mikä maksaa on noin 4€ luokkaa. laskuissa pääsin aika lähelle tota 26€ summaa.

[ 11 viestiä | ]