Se on tulossa Se on tulossa
Syöpäläiset vittuun euroopasta Syöpäläiset vittuun euroopasta
Odota! Odota!
Byll Byll
Perkele siihe et koske! Perkele siihe et koske!
Tuoretta munaa Tuoretta munaa
Friteerattua hentaakkelia Friteerattua hentaakkelia
Breaking bad Breaking bad
jennifer ei ole ennakkoluuloinen jennifer ei ole ennakkoluuloinen
Temppuilija Temppuilija
tuleppas tänne sinä senkin :3 tuleppas tänne sinä senkin :3
Wanna play with me? Wanna play with me?
kissat kissailee :3 kissat kissailee :3
Gamer Eats a lot of Fast Food... Gamer Eats a lot of Fast Food...
Kuvakommentti Kuvakommentti
plöts :3 plöts :3
A very happy wolf A very happy wolf
Kuinka hän pelastaisi euroopan? Kuinka hän pelastaisi euroopan?
Bullets of Justice Trailer Bullets of Justice Trailer
torilla tavattiin torilla tavattiin
Aleksanterin pylväs Palatsiaukiolla Aleksanterin pylväs Palatsiaukiolla
Dj Pawtips Dj Pawtips
M41A Pulse Rifle M41A Pulse Rifle
Järvenpään vaakuna Järvenpään vaakuna
 852 näyttökertaa, 15 viestiä, 0.17 MB, 1 tiedosto, 13.12.2019 18:25:54
[ + 2 | ]

Oma koti kullan kallis (Cyberpunk luolasto).

[37659] [tiedosto.jpg] [0.17 MB] [679x555] [] []
tiedosto.jpg

cyberpunk

(71)
13.12.2019 18:32:37 | 19:34:18
#282104 [+-] Piilota Suosittele

@Tuhnu
@5evill
@Foxshot

Tossa siis se teidän mesta kartalla, josta lähdette liikenteeseen. Tien ulkoreunassa on katautasolla jalankulkuväylä, kun taas ylätasolla voi olla taas maglev. Ne voi siis mennä välillä teiden suuntasesti.

13.12.2019 20:17:22
#282151 [+-] Piilota Suosittele

>>282101 Tätä peliä pelataan sillä tavalla että sinä antero kyyhötät koko pelin ajan tuola turvapaikasa kolmenkymmenen hiekkaneekerin seksiorjana ja isot pojat on kentällä ottamassa matsia.

13.12.2019 21:34:35
#282171 [+-] Piilota Suosittele

>>282104
Meillä ois kanssa kaveriporukalla tarkoitus pelata tätä ja GameMaster on soitellu meille hahmoja luodakseen. Itse rollasin isokokoisen slaavin, jolla on päällään pelkkä karvalakki ja kiltti. GM oli sen verran myötämielinen, ettei aivan munasillaan tarvinnut aloittaa :D. Elämäntarina ja skillit oli sentään muuten aika kohillaan.

14.12.2019 20:13:20 | 20:18:57
#282536 [+-] Piilota Suosittele

>>282516
Kyse on luolaston beta vaiheesta. Mä en saa lisättyä mediaa siten, että sen sais yksityiseksi tai piilotettuna vain yksittäiselle kanavalle. Toki suurin osa meidän pelitapahtumista on yksityisviestein kyllä, mutta juurikin esim. kartat on hyvä heittää mediana (koska jos vaan 1 chätti/kanava niin muutoin kysellään joka päivä missäs se kartta oli taas, ketä linkki? Jos ois enemmän optioita käytös. Toki cyberpunk kanava meil on joo, mut kuiteski pakostikkin se tulee julkisena mediana luolastoo)

Ps. rekryämistä voin toki harkita ehkä, mutta antero teki selväks ettei kiinnostusta ole. Joten, mielummin kattelen jotain ketä kinostaa.

[ 15 viestiä | ]