Tässä nähhään minkälainen ajatuksen kuluku naisilla on. Toiset, eli sivistyneemmät, osaa peittää ja pysyä hilijasena, mutta sitten kotona reuhaavat ukoilleen ja kavereilleen. Kirjottavat päiväkirjaansa, että joku hiivaviiva kehtas sanua riisiä väärällä nimellä. Miesten kokkiryhymässä olis vaan sanottu, että kattokaa ny mitä tein. Oli muuten hyvvää ja ois tullu peukku tai pari. Vielä vuosikausienki päästä nuilla kommentoijilla pyörii mielessä tuo episoodi eivätkä saa unta iltasin. Sitte yhtäkkiä, joskus seittemän vuojen päästä ne herättää äijjän siitä vierestä ja kysyy, että tajuakko nää mikä ero on riisillä ja riisillä? Äijä siinä unenpöpperöissää, että mitä vittua? Akka suuttuu ja alottaa mykkäkoulun. Kyllä se on niin, että kaikki te miespuoliset pärijäisitte helevetin palijon helepommin elämässä jos vaan alakasitte hommoiksi. Siinä saatte sitte pittää pierukilipailuja ja se kumpi pieree pitempään saa ottaa toisen ekana.
Eniten rasittaa patologiset valehtelijat, jotka täysin merkityksettömistä asioista valehtelee ja ei edes osaa valehdella uskottavasti. Itsekkin aina kun teen ruokaa soitan paikalle etnistä alkuperää edustavan ystäväni, joka sitten kuvaa ja päivittää facebook sivuilleni asiasta ja keksii annokselle oman etnisyytensä mukaisen nimen, joka ei liity kyseiseen annokseen.
>>357180 etnisyytensä mukaisen nimen, joka ei liity kyseiseen annokseen
Siin on muuten hyvä idea. Nimi voi tarkoittaa vaikka kasaa paskaa jollain kielellä, mutta jos nimen antaa arabi tai muu, se tarkoittaa herkkua. Kannattaa ilmoittaa kuka kuvan on ottanut. Vaikka Abrahim Shal-Shaiba, jos kaverisi ei pääse paikalle.
[
6 viestiä
|
]
⭰
Julian oppitunti
Failbook
Viettelyä
Tyttöjen pissamakin ovi jäi auki...
Rissotto marinaara
Kaukolla iso pyörä heittää
Feissarimokat
Kissat taivaaseen, vinku/vonku ja mirriä bemarilla
Naisten juttuja 2
Broileri ja Karkkilan tappaja-Tuula
Huoruli luuli liikoja
Maxi-Burger & Kebab asialla jälleen
Kissaihmiset
Sekalaisia
Lilja asioi suomem kilellä ja seinä kello
Tavaraa myynnissä ilman tupakkaa ja pornoa
Kyllä minä niin loukkaannuin
Fakkkii vaan kaikille loppu kesäksi
Näin saat miehiä, osa 3
Kirsi; tuo Rovaniemen kirppiskauppanatsi
Naapurikansojen lämmin kohtaaminen <3
Marika, teh siviilipoliisi, varastaa pikkupojan pyörän