Onko näin? Onko näin?
Avulias natsi Avulias natsi
?????? ??????
Syckening over 9000 Syckening over 9000
ENEMY SPOTTED ENEMY SPOTTED
SELITTÄKÄÄ SELITTÄKÄÄ
Korppi Korppi
Somerikollisten kuulustelu Somerikollisten kuulustelu
Tunnista käyttöaine silmistä Tunnista käyttöaine silmistä
3d-tulostimesta hyötyä? 3d-tulostimesta hyötyä?
Hassu hattu :3 Hassu hattu :3
Älä kurki >:3 Älä kurki >:3
Jonkun piti tääkin vääntää Jonkun piti tääkin vääntää
Kansikuvia 50- ja 60-luvulta Kansikuvia 50- ja 60-luvulta
tyttözelda:) tyttözelda:)
Voiko? Voiko?
R.I.P Charles Manson R.I.P Charles Manson
Sijoittelu Sijoittelu
Hitler tietää Hitler tietää
Polttopuiden tasapainotusta talven varalle :3 Polttopuiden tasapainotusta talven varalle :3
Nekromantiaa Nekromantiaa
Ysimillistä huutista Ysimillistä huutista
Grory of Satan-kun Grory of Satan-kun
Tehdään yhdessä vohveleita Tehdään yhdessä vohveleita
 809 näyttökertaa, 5 viestiä, 2.67 MB, 1 tiedosto, 16.03.2025 04:17:25
[ + 4 | ]

Granny blowjob

[79186] [tiedosto.gif] [2.67 MB] [234x200] [] []
tiedosto.gif

granny

(5)  · 

gilf

(14)  · 

blowjob

(47)  · 

digimummo

(41)  · 

gif

(490)
16.03.2025 05:41:52
#686899 [+-] Piilota Suosittele

No hei, siis tää oli sillon ysärin alusta ku oli pakko kävästä maissa Liettuassa ku botskin moottori sakkas kaiken sperman vuoks. Siis ihan oikeesti, ne laivaressut laitto sinne motskeihin ihan mitä tahansa vähänkään vettä limasempaa. Ihime ettei hukuttu.

18.03.2025 05:01:46
#687183 [+-] Piilota Suosittele

>>687167
Riippuu aivan asiakkaan mieltymyksistä. Yks legendaarisimmista hepuista oli semmonen varmaan sotiin osallistunut lotta joka sano, että ei oo voinu koskaan toteuttaa itseään seksuaalisesti. No ei siinä, voit vaan kuvitella mille näyttää 90+ mummeli ja meikä siinä sitten siilit vastakkain ja mun piti vielä nuolla. Työtähän se vaan oli, mutta se granny oli vissiin käyny viimeks saunassa sillon sotien aikaan. Sain toki siltä sen femman, mutta meniki sitte pari viikkoo antibioottikuurilla ku turpavärkissä oli joku mikä lie tauti minkä oli kait saanu joltaki seilorilta joka toisinaan pysähty meidänkin satamassa.

Ei ollu kovin hyvä kauppa se. Ja siitä lähtien mulla onki ollu suussa tarttuva tauti joten nyt varmaan ymmärrät miks mä oon edes ehottanu ehkäsyä sunki kans, mutta ku metsurin on saatava metsurin tavalla. Että ihan turha valittaa mulle ku ens kerralla lekurissa kutisevaa kikkeliä käyt näyttämässä niin seleviää, että sitä varsinaista tautia ei voi etes parantaa. Sou not, sou not.

Ja näin ohimennen vinkkinä, että Silvennoinenkin kuoli siihen samaan seksitautiinsa jonka sai multa.

[ 5 viestiä | ]