hyvällä maulla 3 hyvällä maulla 3
N-word jokes N-word jokes
Musta kissa tekee maalin Musta kissa tekee maalin
Suuri pyramidi voimalaitoksena (2021) Suuri pyramidi voimalaitoksena (2021)
Lemmy, viskikola ja Jenni Lemmy, viskikola ja Jenni
love love
minä jäin yksin <:3 minä jäin yksin <:3
Voi vihreä 🤪 Voi vihreä 🤪
koiro ohjeistaa koiro ohjeistaa
Job job Job job
Kärsimystä sukupolvesta toiseen Kärsimystä sukupolvesta toiseen
Hänelle, kenellä on jo kaikkea Hänelle, kenellä on jo kaikkea
Voi iihaa! Voi iihaa!
Sellasta elämä on Sellasta elämä on
Hyvää joulua Hyvää joulua
hyvällä maulla 1 hyvällä maulla 1
Hehe Hehe
Köllöttely Köllöttely
Saa ottaa mallia Saa ottaa mallia
WTC totuus? WTC totuus?
Sweet anita, n word Sweet anita, n word
Ei vuoden paras työntekijä Ei vuoden paras työntekijä
Sokea tyttö Sokea tyttö
Ihana nainen Ihana nainen
 438 näyttökertaa, 3 viestiä, 1.62 MB, 1 tiedosto, 31.12.2024 14:09:15
[ + 2 - | ]

Ruokarobotti kaatuu

[76541] [tiedosto.mp4] [1.62 MB] [480x854] [19.06s] [] []

ruokarobitti

talvi

(91)

kaatua

01.01.2025 03:15:59 | 03:16:49
#670901 [+1] Piilota Suosittele

Voi jumalauta jätkät, jätkät hei! Mä kekkasin meidän firman uuden idean. Kuunnelkaa... Me laitetaan pikkukoiran kokoisia robotteja kulkemaan kaduille, että ne voi kulettaa pari pakettia voita ja puolikkaan voileivän ostajien luokse. .... Siis täähän on aivan kuningasidea vai mitä, hä!

- Tota, mitä sää oikeen ny tarkotat?

No me laitetaan semmonen mäyräkoiran kokonen robotti tonne liikenteen sekaan tekoälyllä joka kuskaa lähimmästä kaupasta tilaajille pari Abetitin roiskeläppää ja paketin lenkkiä. Matkaan mee ku puol tuntia jos etäisyys on alle 50 metriä. Aivan uskomaton innovaatio, eiks jeh?

- Oot sä vittu tosissas, siis ihan aikuisten tosissas? Me muut tässä firmassa ollaan aika epäuskosia sun juttuihin ku viime kuussa selitit miten droneilla lentävät vessanpytyt oikeen toimis Australian saarilla, että siltä kantilta.

No ne nyt oli menneen talven lumia mut nää on semmosia laitteita joita voitais myydä vaikka puolustusvoimille, että ne möyrii kaks kilsaa tunnissa moottoritietä pitkin vihollisen puolelle ja vie niille kylmää pizzaa johon joku on vääntäny paskan päälle :D:D:D

- .... nerokasta, laitetaan tuotantoon.

[ 3 viestiä | ]