Putin. Putin.
Kauppa-apustaja Kauppa-apustaja
>paniikissa :D >paniikissa :D
valdemar valdemar
married married
Helena näkee natseja Helena näkee natseja
Hockey jäbä kuvakommentti Hockey jäbä kuvakommentti
eroavaisuudet eroavaisuudet
hönö hönö
Car go Vrooom! Car go Vrooom!
Kaali Kaali
ismo ismo
"Tamperelainen perheenisä" "Tamperelainen perheenisä"
ette saa ette saa
Mies pysäyttää junan Mies pysäyttää junan
Oho Oho
Pakolaisia. Kummassa kuvassa oikeita? Pakolaisia. Kummassa kuvassa oikeita?
Sebu vai yle? Sebu vai yle?
Put in Put in
Jeesus Jeesus
Lihapataa muusilla Lihapataa muusilla
Pyörähippi ei ymmärrä Pyörähippi ei ymmärrä
Tenchu -Wrath of heaven opening Tenchu -Wrath of heaven opening
Pöytä Pöytä
 791 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.89 MB, 1 tiedosto, 26.10.2024 08:39:55
[ + 1 - | ]

Säikähti

[74151] [an75zQb_460sv.mp4] [0.89 MB] [460x544] [18.72s] [] []

nainen

(1962)

auto

(606)

paniikki

(10)
27.10.2024 02:37:25
#655540 [+3] Piilota Suosittele

>>655373
Yhen kerran istuin takapenkillä ku nainen oli lähössä ajamaan. Samanlainen huuto alkoi saman tien ku sai auton käyntiin. Syynä oli se, että näki muurahaisen. Muura-vitun-haisen. Vänkärinpenkkiläinen kysy erittäin ponnekkaasti, että ootko nää nyt saatana oikeasti ajokuntonen että tommosta paniikkia ei voi tulla ku ajaa autoa. Vakuutti olevansa kunnossa. Jos ei ois ollu pakko olla kyytissä niin en ois lähteny sen kyytiin. Aivan skitso ämmä.

No toisen kerran kanssa sitten ison auton ratissa oli tyttö. Oikeen tasapainosen olonen ja olin siinä sitten kyytiläisenä. Onneksi vielä parkkipaikalla. Akka rupes ykskaks huutaan hoosiannaa ja säikähin itekkin niin, että meinas lurahtaa paskat housuun. Syynä oli ku kevään ensimmäisinä lämpiminä päivinä sattu kimalainen lenteleen autoon lämmitelläkseen.

Ei yhtään ihmetytä kolareiden määrät ku hullut ämmät on päästetty rattiin. Emmäkään tykkää neekereistä tai hämähäkeistä mutta ku on ratissa niin ei siinä voi ruveta panikoimaan ja vetelemään salmiakkikuvioita pitkin pitäjiä. Mutta semmosiahan ne tyypilliset naiset on. Niiden paikka on kotona kutomassa villasukkia ja keittämässä hernekeittoa kuhan ne saa koulutettua siihen malliin, että eivät enää polta koko taloa siitä ympäriltään.

[ 6 viestiä | ]