suvivirsi suvivirsi
skippy dibby skippy dibby
Karkkipäivä :3 Karkkipäivä :3
aina tulee sanomista aina tulee sanomista
sopiva työ minulle! sopiva työ minulle!
Siitäpä asuntokaupoille Siitäpä asuntokaupoille
jumalauta nakkeja jumalauta nakkeja
töötti korjattu töötti korjattu
sai orgasmin sai orgasmin
Tärkeää työtä Tärkeää työtä
ei oo helppoo liikenteessäkään ei oo helppoo liikenteessäkään
Ihana norjalainen Ihana norjalainen
Peniksen kovetusta Peniksen kovetusta
missä mun ruoka missä mun ruoka
söpöli söpöli
joulun kovin asuste joulun kovin asuste
Yhteistyötä Yhteistyötä
Tehkää perässä Tehkää perässä
Ihana nainen Ihana nainen
brasilialaisten tapa torjua ilmastonmuutosta brasilialaisten tapa torjua ilmastonmuutosta
kurwa audi kurwa audi
Salainen Ase Salainen Ase
Poistettu graffiti Poistettu graffiti
Enemmän muovia ku legon tehtaalla Enemmän muovia ku legon tehtaalla
 573 näyttökertaa, 10 viestiä, 22.69 MB, 1 tiedosto, 19.10.2024 15:04:36
[ + 0 | ]

Tourette karaoke

[74031] [tiedosto.mp4] [22.69 MB] [720x1280] [157.41s] [] []

tourette

(7)  · 

karaoke

(13)  · 

tic

19.10.2024 19:40:06
#654191 [+4] Piilota Suosittele

Just joo. Tourette ei toimi ihan sillä tavalla ku feministilesbonenärengasmörrinkäinen kuvittelee että sais virtuaalitykkäyksiä. Sattuneesta syystä tiiän.

19.10.2024 20:11:54
#654201 [+4] Piilota Suosittele

>>654191

Mä en tajua, miten tällaiset ongelmat on nyt jotain himoittuja kunniamerkkejä? Ei siinä ainakaan kunnioiteta vähääkään niitä jotka tästäkin oikeasti kärsivät.

19.10.2024 21:23:38
#654231 [+1] Piilota Suosittele

>>654201
Kah, ku pittää nääs olla joku mielikuvitustauti ittellä että sen varjolla saa huomiota. "Mä olen erilainen, palvokaa mua". Onneks mun oireet ja muut henkiset vaivat on helepanneet vuosikymmenien aikana terapioiden ja lääkitysten avulla. Neurooseja mulla silti riittää vaikka muutamalle naapurille jaettavaksi, mutta en mää niilläkään kinua itelleni huomiota. En ois tästäkään kertonu jos ei ny ois ollu asiaan liittyvä juttu johon etes viittiin kirjottaa. Valitettavasti samaa tapahtuu myös muiden henkisten sairauksien kohdalla. Milloin mikäkin julkkis "masentuu" ku vaikka lyö varpaan pöydän jalkaan ja parin päivän päästä kertoo parantuneensa "vakavasta masennuksesta".

Juu ei. Täytyy sanua, että suorastaan vituttaa aika rankasti ku tyypit jauhaa ihan silikkaa paskaa millon mistäkin oikeasti olemassa olevasta vaivasta. Veikkaisin, että ne on joko epävarmoja pikkulikkoja (fyysisesti tai henkisesti) ku haluavat vaan huomiota. Saatanan perkele, jos vaan pääsisin eroon näistä mun ongelmistani jotka tekee elämästä suhteellisen eksoottista niin ottasin semmosen koska tahansa. Nää tämmöset filmien kaltaset kusipäät feikatessaan vaan entisestään alentaa väestön käsitystä oikeista mielenterveysongelmista. Sylettää niin maan perkeleesti tämmöset.

20.10.2024 10:36:44
#654339 [+-] Piilota Suosittele

Kyllä toi melkoisen samanlaiselta näytti kuin yksi kesälapsi aikanaan. Sillä ei ollut siinä vaiheessa vielä alapääticcejä, mutta noi nykimiset ja äänenpainot, sekä sanojen ylimääräiset sanat tuli just noin.

Mutta niin tai näin, mieluummin kaikki esiintyjät tollasia, kuin yksikään "aikuinen nainen"

20.10.2024 11:20:43
#654351 [+-] Piilota Suosittele

Jos on oikeasti tuollaisen tyypin Tourette, niin kiinnostaisi missä vaiheessa tuo alkoi oirehtia niin paljon että siihen kiinnitettiin huomiota? Onkohan tullut lauleskelusta luunappia ennen diagnoosia? Tuo kuitenkin osaa laulaa, eli sen on täytynyt sitä jossain määrin sitä oireistaan huolimatta harjoitella.

20.10.2024 11:26:32
#654353 [+-] Piilota Suosittele

>>654339 Niin ne siis vain vaihtaa välisanat kirosanoiksi sitä mukaan, kun kasvavat? Mistä se johtuu, pystyvätkö ne vaihtamaan välisanojen "hävyttömyyttä", mutta eivät itse välisanojen paikkoja? Toimiiko se samalla tavalla kuin normaaleilla ihmisillä, eli että kirosanat osataan jo aikaisessa vaiheessa puheen oppimista jos sitä kotona kuulee, mutta häveliäisyyssyistä niitä aletaan käyttämään vasta vanhemmalla iällä?

[ 10 viestiä | ]