Kuvakommentti Kuvakommentti
hyvää huomenta hyvää huomenta
Askarreltiin nää ilman peukaloita :333 Askarreltiin nää ilman peukaloita :333
Maistuisko burgerit? Maistuisko burgerit?
Suoraan perssilmään Suoraan perssilmään
Hydraulic press vs nokia 3310 Hydraulic press vs nokia 3310
Vedätti puhelinmyyjää Vedätti puhelinmyyjää
Pyy pivossa Pyy pivossa
Gaysir Gaysir
Kevätbörhiäiset :3 Kevätbörhiäiset :3
pala historiaa pala historiaa
Kostaja figuurit Kostaja figuurit
Nussitaan aika-avaruutta Nussitaan aika-avaruutta
Tauskin vaput Tauskin vaput
Seppo Räty I Seppo Räty I
liian kylmää liian kylmää
Parhaat tehosteet Parhaat tehosteet
Vaavin moshpit Vaavin moshpit
Pärähti punttiin Pärähti punttiin
Binks Binks
Helpompi ratkaisu :3 Helpompi ratkaisu :3
Epäonnistumiskokoelma 1 Epäonnistumiskokoelma 1
Vsauce tilittää Vsauce tilittää
Vapunjälkeisen elämän rippeet Vapunjälkeisen elämän rippeet
 562 näyttökertaa, 22 viestiä, 0.11 MB, 1 tiedosto, 24.09.2024 22:06:51
[ + 1 - | ]

Varttineegeri

[73513] [tiedosto.jpg] [0.11 MB] [706x900] [] []
tiedosto.jpg

mutiainen

(54)  · 

rasismi

(129)
24.09.2024 22:21:13
#649208 [+4] Piilota Suosittele

siis se on joku varttineekeri ja kaiken lisäksi vielä läski syöttöporsas. kyllä nyt sympatiat osoitan tälle oman elämänsä uhrille

24.09.2024 22:50:38 | 22:55:34
#649221 [+2] Piilota Suosittele

"Ruskea
Koko Hubaran tunnetuksi tekemä termi, jota käytetään synonyyminä rodullistettu-sanalle sen negatiivisten mielikuvien takia. "
Kaivoin "kirjailijan"
Hubara, Koko 2017. Ruskeat Tytöt. Helsinki: Like Kustannus Oy

24.09.2024 22:59:20
#649224 [+3] Piilota Suosittele

>>649223
Mulattipaska tai mikä tahansa muu paska.
Muistatko, kun Jimbo itki sen runoilijapojan perään.
Nisti vittuili skineille, sai potkun rintaan, lähti sairaalasta omasta tahdostaan ja kuoli kadulle pari päivää myöhemmin.
Tuomio:
Kuolemantuottamus. 4v

24.09.2024 23:19:29
#649236 [+3] Piilota Suosittele

No on meillä isompiakin mielenterveyteen liittyviä ongelmatapauksia liikenteessä,
mutta pitää kyllä olla aika hyvin kustu asiat, jos pitää tuon näköisenä yrittää indefikoitua
tummaksi ja yrittää sitten sillä kalastella sympatiapisteitä.

Ei jatkoon.

24.09.2024 23:30:57
#649251 [+6] Piilota Suosittele

Tila jossa on vain ruskeita ihmisiä, on kultaakin kalliimpi?
Janina voisi naisena mennä kokeilemaan miten kullan kalliilta paikalta moskeija tuntuu, siellä on 99% todennäköisyydellä vain ruskeita ihmisiä, miehet omassa huoneessa, lapset ja naiset omassa huoneessaan.
Janina voisi ruskean ihmisten kaipuussa matkustaa irakiin, iraniin, libyaan tai vaikka toiseen kotimaahansa thaimaaseen ja huomata kuinka rasismia tulee erimuodoissaan vastaan jokapuolella palloa.
Thaimaassa kapunkilaiset pitävät maaseudulta tulleita tyhminä elukoiden jälkeläisinä.
Irakissa saattaa saada turpaansa tai kuolla, jos on väärää uskonsuuntaa, väärästä korttelista, tai vaikka pelkästään sen takia ettei kukaan tunne sinua.
Iranissa olemalla nainen joka puhuu ilman lupaa, tai paljastumalla kristityksi tai homoksi niin hep! hirsipuu kutsuu ellei uskonnollinen poliisi tai väkijoukko lynkkaa heti kättelyssä.
Libyassa on nykyään lähes normaalia että kaupunkien alkuperäinen väestö suhtautuu muualta afrikasta tulleisiin pakolaisiin kuin orjiin, eli lahjovat parilla sentillä pyörätelineeksi jne, tai pakottavat töihin uhkailemalla muulloin kyydityksellä saharan puoliväliin ilman varusteita.

24.09.2024 23:58:05
#649267 [+3] Piilota Suosittele

HYVÄ! Kannatetaan! Kaiken maailman mutiaiset pysyköön omissa tiloissaan, erossa ihmisistä! Vielä parempaa jos heillä olisi ihan omat valtionsa missä saisivat olla omiensa keskellä.

25.09.2024 15:46:17
#649349 [+-] Piilota Suosittele

Nyt tuli digimummolta kultaakin arvokkaampi media, joka taas ihanasti osoittaa kaksois-standarteja ei tarvi kuin vaihttaa ruskean tilalle jalkoinen ja tämä muuttuu "rasistiseksi" minen nuin typeriä ihmisiä edes on? olisi aika röyhkeää jos me vääntäytyisimme afriikkaan vaatimaan samaa valkoisille.. alkas heti ulina apartheidistä.

[ 22 viestiä | ]