monitoimiväline monitoimiväline
Totaalinen vitun 8 Totaalinen vitun 8
nakuankka pystytkö tähän? nakuankka pystytkö tähän?
tapparapustaja tapparapustaja
Ihana nainen Ihana nainen
Deus vult Deus vult
The nexus of chaos 5 The nexus of chaos 5
kokeita kokeita
Alizee hitaana kuten lupasin Alizee hitaana kuten lupasin
Dressman Dressman
Hapsi hapoissa hello worldissa Hapsi hapoissa hello worldissa
Florida Man Florida Man
Hyppy Hyppy
äitimamma äitimamma
Rabbit Hole Rabbit Hole
Mit vit Mit vit
Vassarien vika! Vassarien vika!
päivän vitsi päivän vitsi
Uuden luolastolaisen keskiviikko Uuden luolastolaisen keskiviikko
Setä ja ilves Setä ja ilves
Party perjantai! Party perjantai!
krapula krapula
taliban sniper taliban sniper
uutuus sarja uutuus sarja
 735 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.62 MB, 1 tiedosto, 22.09.2024 09:00:22
[ + 4 - | ]

No hajjjjjj

[73464] [tiedosto.mp4] [0.62 MB] [316x480] [21.20s] [] []

manne

(189)  · 

mustalainen

(156)  · 

loinen

(114)  · 

varas

(148)  · 

ravineekeri

(71)  · 

kelarotta

(89)  · 

jutkun nenä

 · 

rahtihame

(30)  · 

työkyvyttömyyseläkeellä

(67)  · 

toimeentulotuki

(63)
23.09.2024 00:11:58
#648817 [+4] Piilota Suosittele

Näitä on yritetty sopeuttaa Suomeen ja Suomen tapoihin (tai Ruotsin) jo 500 vuotta, mikä siinä on niin vaikeaa saatana? Väkisin sitten ja jos muu ei auta

23.09.2024 01:12:45
#648832 [+-] Piilota Suosittele

>>648817
Aatulla jäi monta hommaa kesken. Tietenki juutalaiset etunokassa, mutta myös slaavit ja mannet. Sekä vapaamuurarit sun muut perkeleet. Yks kiertokoulun aikanen "kaveri" oli perkeleen kiinnostunu vapaamuurareista. Se oli parantumaton nymfomaami mieheksi. Ei sietäny minkäänlaista leikinlaskua itteään kohtaan eikä koskaan pitäny sanaansa. Lopulta vittuunnuin siihen hinttapuliin ja potkasin sen pellolle. Tästäpä muistuki mieleen se kerta ku olin autolla köröttelemässä joidenki vaalien aikaan. Se kinus kyytiä (vitun loinen kahdessakin mielikuvassa) ja selitti, että nyt se aikoo kerranki äänestää niin ku ite tuntee eikä sen mukaan mitä sen demarisuku sille on kertonu.

Meni ihan vitusti aikaa siellä vaalipisteellä ku se lopulta löntysteli takas autolle. Kyssyin, että no onnistuko. Oli hetken hilijaa ja sitten tuumas, että äänesti taas demareita. Vittu mikä lussukulli. Mainostihan se aikonaanki, että jos ei oo tienannu kolmikymppisenä ekaa miljoonaansa niin tappaa ittensä. Siellä kai se hintti on vieläki postilla kirjeitä lajittelemassa vaikka opiskeli lipastossa historioitsijaksi. Ei oo ikävä sitä pelleä.

[ 11 viestiä | ]