"Tee se!" ;___; "Tee se!" ;___;
Muslimien dialogi Muslimien dialogi
Virheitä on tapahtunut >:3 Virheitä on tapahtunut >:3
Emma Emma
Asian puolesta! Asian puolesta!
Kuva-arvoitus: Löydä pupu :3 Kuva-arvoitus: Löydä pupu :3
luolaston käyttäjien bmx pyörät. luolaston käyttäjien bmx pyörät.
Sopivan karvanen ;) Sopivan karvanen ;)
NISTINULIKAT! NISTINULIKAT!
Da waen tarina Da waen tarina
Porno aivopesee kuluttajansa hyväksymään liberaaleja aatteita Porno aivopesee kuluttajansa hyväksymään liberaaleja aatteita
Epic Boobs Epic Boobs
Lööppikamaa Lööppikamaa
WTF-Kokoelma WTF-Kokoelma
Agony (deleted scenes) Agony (deleted scenes)
Aamuntorkku Aamuntorkku
Golffi jättää ne Golffi jättää ne
sotapropagandaa sotapropagandaa
Gondola Kalevan mailla Gondola Kalevan mailla
The Jester The Jester
Minun paikkaa et vie Minun paikkaa et vie
Pyllyn asettelu Pyllyn asettelu
Näin hyvin toimii telian 100 megan netti Näin hyvin toimii telian 100 megan netti
Kuumies, Kuumies, etkö nää Kuumies, Kuumies, etkö nää
 548 näyttökertaa, 8 viestiä, 27.49 MB, 1 tiedosto, 12.09.2024 16:16:03
[ + 2 | ]

tehottomat intialaiset

[73247] [8f6ac45b14878e96.mp4] [27.49 MB] [576x1024] [146.20s] [] []

pajeet

(47)  · 

paskaa laatua

12.09.2024 17:59:03
#646858 [+-] Piilota Suosittele

Jos noi suodattimet tulee tuolta, täytyy miettiä montako sormea yksikin on vaatinut 😭 HAH! Vitut pidä, noita on jo liikaa Maan päällä.

12.09.2024 18:23:46
#646865 [+-] Piilota Suosittele

>>646862
tuli mieleen voisko toi olla joku piraattipaja? Eli lyövät jonkun Mannin tai muut valmistajat tekstit kylkeen ja myy paremmal hinnalla? :D Oikeasti tekevät halpakomponenteista, mutta ainakin jonkun aikaa se filtteri toimii ? Tätä on nimittäin tehty, esimerkiksi ostettu halvinta öljyä markkinoilta ja pakattu sitä Castrolin tai Mobilin kannuihin sekä sinetti vielä korkin päälle. Eli piraatti öjyä. Kyl seki jonkun aikaa toimii, ennen kuin jengi alkaa reagoimaan. Kunhan äkkiä myyvät pois.

12.09.2024 21:17:47 | 21:18:27
#646907 [+-] Piilota Suosittele

>>646899
No siis, mä en yllättyis jos tuo olisi joku intialaisen filtteritehtaan oikea tuote. Sellainen jota siellä valmistetaan sekä paikillisille myydään. Intiassa firman perustaminen ei oo niinku suomessa.

Koitin vertailun vuoksi löytää sitä yhtä videoo, missä intialaisille naisille maksetaan haista paskaa tuntipalkkana kun ne kuori joitain sitrus (?) hedelmiä. Niiden sormet oli aivan mustat, ihan ku volvo mekaanikon kädet kun sitä hedelmää kuoriessa se purskauttaa hedelmähappoa sormille. Voisivat käyttää hanskoja joo, mutta sun piti kuoria älytön määrä niitä päivässä jolloin kumihanskat vaan hidasti kuorintaa.

Tätä siis myytiin ympäri maailmaa, se oli yhtä suosittu ku joku tonnikalabrändi mutta mä en muista mikä hedelmä se oli. Kun raaka-aineet on intiasta, niin se ei tarkoita tehdasta. Just siis lattialla istuen nekin kuori niitä hedelmiä jollekkin suuryritykselle.

13.09.2024 02:48:49
#646995 [+-] Piilota Suosittele

Työturvallisuus: -100
Välittäminen siitä: -200
Tuotteen toiminta: -80
Menetetyt sormet: -5 000 / kk
Palkka: 5 euroa
Yhteensä tyytyväisyys: vittu me tienataan tällä

13.09.2024 03:44:50
#646998 [+-] Piilota Suosittele

>>646865
Kerran näin juttua missä oli joku vissiin afrikkalainen/uugabuugaintialainen firma joka teki safkaa kadunvarsiteltassa. Heput kävi ostaan oikeen rasvasta evästä ku kulkivat ohitte. Ne käytti niiden safkojen paistamiseen käytöstä poistettua moottoriöljyä. Ruuassa. Moottoriöljyä. Mutta ei se näyttäny haittaavan asiakkaita ku niitä oli ihan jonoiksi asti.

[ 8 viestiä | ]