Olympiasensuuria Iranissa Olympiasensuuria Iranissa
Festareilla Festareilla
Limbo Limbo
Viimeeks söin aamulla, nyt illalla Viimeeks söin aamulla, nyt illalla
Avasi hanan Avasi hanan
Röhkistä Röhkistä
Kun patterit lopettavat suhisemisen Kun patterit lopettavat suhisemisen
Pelastustilanne Pelastustilanne
Tifa Tifa
Pariisi Pariisi
Baarimaija Baarimaija
Soittakaa ambulanssi! Soittakaa ambulanssi!
puisto puisto
Neekeri räppiä suomeksi Neekeri räppiä suomeksi
Pahat tilanteet puolalaisilla miehillä Pahat tilanteet puolalaisilla miehillä
Kenway töissä Kenway töissä
Kun naiset löytävät Luolaston Kun naiset löytävät Luolaston
Tumma haltia Tumma haltia
Nuuskamulkkunen Nuuskamulkkunen
Ihmispaskat ehtoollisella Ihmispaskat ehtoollisella
Inki pinki ponki Inki pinki ponki
neekeri räppiä suomeksi neekeri räppiä suomeksi
Ilotulitus Ilotulitus
Liukastui Liukastui
 518 näyttökertaa, 19 viestiä, 3.95 MB, 1 tiedosto, 02.09.2024 15:56:52
[ + 3 | ]

media

[72982] [1172a37098038c23.mp4] [3.95 MB] [800x450] [41.58s] [] []

elon musk

(40)  · 

media

(26)  · 

4chan

(89)  · 

juutalainen

(154)  · 

jutku

(75)
02.09.2024 16:07:06
#644934 [+3] Piilota Suosittele

>>644932
Mulle tuli yllätyksenä, kuinka moni uskoo tälläseen mukisematta. Toisaalta Stalin joskus sanoi.. Että mitä isomman emävalheen sä teet, sitä helpompi se on uskotella idiooteille.

Jos jengi oikeasti uskoo johonkin Juutalaisten salaliittoon ihan vaan koska
Noku Elon Musk sanoi niin!


....niin voit lukea enemmän Elon Muskistya kuinka fiksusta jätkästä on kyse. Mitä nyt tarjoaa star link systeemiään ryssille jotta ne voi pommittaa enemmän siviilejä Ukrainassa, niin miten muka sellanen jätkä ois epärehellinen joka veljeilee ryssien kanssa?

Ajatella, on se tyhmää joo. Mut Elon Musk tosiaan tukee tätä salaliittoreoriaa ni kai se ny on totta hei?

02.09.2024 16:58:59
#644940 [+4] Piilota Suosittele

>>644934 pidin muskia ennen aika turhana tyyppinä, joka keksi sähköautot uudestaan.. kaikki rakasti ja ihaili sitä.. mutta, kun musk osti twitterin siitä tuli yhtäkkiä, tyhmä, pöljä ja toxinen julkisessa keskustelussa.. itse en edelleenkään juuri arvosta, mutta on se saanu suvaisevaiston sekoamaan, kun heiltä vietiin twitterissä ilmaherruus vallita mielipide ilmastoia.. typerä diili muskilta, mutta on tässä saanu kyllä nauttia vierestä seuraten lumihiutalaiden tuhoa.

02.09.2024 17:53:53
#644969 [+1] Piilota Suosittele

>>644968
Ni mitä sitte?
Suurin osa jenkeistä jotka asuu suomessa on rikkaita johtajia. Miksi? No koska aika harva jenkki tänne muutenkaan muuttaa, joten miksi ne muuttaa? tittidii! työn perässä? Aivan, joten on luonnollista että jenkkien osuus suomessa on todella hyvätuloisia sekä esimieasemassa olevia ihmisiä

Btw, Suomalaiset on juutalaisia jenkeissä, suurin osa on jääkiekkoilijoita. Salaliitto?

03.09.2024 02:26:50
#645055 [+1] Piilota Suosittele

Tartte edes mitään lähteitä kun moni noista on ihan avoimesti juutalaisia, esim. vaikka Robert Iger, Thomas Edgar Rothman, Brian L. Roberts, David_Zaslav, Marc Randolph, Mark Zuckerberg.

[ 19 viestiä | ]