Teris Teris
jima careyn syntymä jima careyn syntymä
marttyyriainesta marttyyriainesta
Arvaa kuka? Arvaa kuka?
Miisan kroppa <3 Miisan kroppa <3
Miten? (kuva-arvoitus) Miten? (kuva-arvoitus)
sukka vastaan rikkihappo sukka vastaan rikkihappo
Kamerukset Kamerukset
Visualize the Grabbler Visualize the Grabbler
Veronica Bielik Veronica Bielik
Eräjormailua - Pirkan Taival Eräjormailua - Pirkan Taival
älä tuhlaa vettä >:3 älä tuhlaa vettä >:3
gayjer gayjer
Noniin... Noniin...
ruoki börh nyt! ruoki börh nyt!
Kiperät tilanteet Kiperät tilanteet
Rasistinen liikennevalo Rasistinen liikennevalo
Valkoinen patriarkka 🤢🤮 Valkoinen patriarkka 🤢🤮
Cyberpunk Suomi Cyberpunk Suomi
Ihana nainen Ihana nainen
Ihana nainen Ihana nainen
Keskustan rehellisin lautakauppias Keskustan rehellisin lautakauppias
Hienoa logiikkaa Hienoa logiikkaa
God hates australia God hates australia
 422 näyttökertaa, 7 viestiä, 4.57 MB, 1 tiedosto, 28.06.2024 18:02:17
[ + 2 | ]

Vittuliinnut

[71486] [tiedosto.mp4] [4.57 MB] [1080x1920] [6.52s] [] []

28.06.2024 18:31:39
#630732 [+2] Piilota Suosittele

Ei tulla meidä maaillemme muukalaiset, sanoo linnut jotka ovat järkeviä. Mitä tekee hallitukset pitkin eurooppaa; Tulkaa meidän maillemme muukalaiset, emme välitä heimostamme paskan vertaa.

29.06.2024 04:11:57 | 04:12:52
#630919 [+-] Piilota Suosittele

Hyi saatana. Tuli ihan mieleen se kerta ku olin yhessä puistikossa syömässä jätksiä niin siinä pörräs sitten perkeleesti puluja. Nimettiin parin tyypin kans se yksinäisin niistä puppeli-puluksi (värityksensä vuoksi, oli ku pulun ja lokin risteymä) ku koko ajan urputti "uppedipuppedi puu.. buu buu., uppe... uppedi puppedi buu". Siinä siis sattu olemaan jo valmiit pariskunnat kaikilla eri linnuilla, mutta se homopoika juoksi siinä ees taas ympyrää ja yritti päästä astumaan muita poikalintuja. Siis nimen omaan niitä poikalintuja. No nehän veti sitä turpaan ja me vaan naurettiin. Siinä saatana tielle vielä toissaviimestä päivää Pride kuukautta, saatana :D

29.06.2024 20:13:12
#631109 [+-] Piilota Suosittele

>>630950
Sielläpä siellä. Siinä oli vissiin joku kioski kasvihuoneen kans tai jotain. Vähän kyllä jäi tavallaan säälittämään se niin erikoisen näkönen pulu ku oli ollu värityksensä vuoksi varmaan niin surkea vaihtoehto tyttöpuluille niin oli pillun puutteessa seonnu homoksi.

[ 7 viestiä | ]