neekeri neekeri
Nakuankka veneilemässä Nakuankka veneilemässä
kirjolohi kirjolohi
Herra c Herra c
Kurvinen kuittaa. Kurvinen kuittaa.
Perjantai-illan ylikova meno Perjantai-illan ylikova meno
demo... demo...
vuono gondola vuono gondola
Ankka Ankka
Menneen ajan hohtoa Menneen ajan hohtoa
Munki pitää maksaa laskut kuitenki Munki pitää maksaa laskut kuitenki
Värähtelee viruksen pois Värähtelee viruksen pois
mässyt mässyt
Muinais Oulu Muinais Oulu
greta greta
Hiljaa, nyt puhuu Siitoin! Hiljaa, nyt puhuu Siitoin!
blyatboat blyatboat
mikki hiiri ja neekeri poika mikki hiiri ja neekeri poika
Urqukoodi Urqukoodi
Rappuset Rappuset
Päivitystä on odotettu Kathleen! Päivitystä on odotettu Kathleen!
Elämä on valintoja.. Elämä on valintoja..
putoaminen putoaminen
Lapsi kiertää. Lapsi kiertää.
 620 näyttökertaa, 8 viestiä, 4.39 MB, 1 tiedosto, 09.06.2024 02:00:11
[ + 3 | ]

Maahantunkeutuminen on rikkaus


somali

(93)  · 

haastattelu

(46)
09.06.2024 02:51:26 | 21:14:28
#625773 [+7] Piilota Suosittele

Somalia kun on selvästi turvallinen maa, jossa voi käydä lomailemassa jne.
Ei ole enää minkään maan velvollisuus ottaa Somaliasta väkeä.

09.06.2024 03:45:46 | 03:46:37
#625793 [+4] Piilota Suosittele

Rasisti? Realisti se on. Vähän vajaa, mut jos vähän vajaakin ymmärtää niiden vahingollisuuden, niin mites me muut? Suvaitaan koska idioottikin tajuaa mitä täällä on menossa ja emme halua idiootin leimaa?

09.06.2024 06:02:10
#625818 [+2] Piilota Suosittele

>>625793
Vili on/ varmaan jo impannu ittensä hengiltä, kuitenkin siinä mielessä oikeassa, että nekrut ei kuulu sivistysvaltioihin. Sen verran hidasta oli hepun ulosanti että siinä ne viimesetkin kaks aivosolua yritti kovasti tehdä töitä. Sitte viherpiipertäjät nauraa näille vaikka niienki ulostulo on ihan samaa sorttia vielä näin 20-30 vuoden jälkeen.

Bonusveitikkana, että käyppä kattomassa onko Osmo Soininvaara jo blokannu sut Twitterissä? Sen verran uskoo omaan hyvyyteensä että on vissiin blokannu kaikki väärinajattelijat (ts. ei Vihreät) jotka on etes kirjottaneet jottain twitteriin. Näyttäs sille että siellä moni ihmettelee että miks se on blokannu ku ei oo koskaan etes kommentoinu sille mitään. Mutta kai se on jo vanhuuden tuomaa harhaista dementiaa kun näkee vihollisia jo sälekaihtimien ja hammastikkujen välissä.

https://twitter.com/OsmoSoininvaara

09.06.2024 15:18:41
#625904 [+2] Piilota Suosittele

ja tästä aloi ylellä väärin ajattelijoiden mesästys, mitätöinti ja naurunalkaiseksi tekeminen. Lisäksi vuosikymmeniä kestävä todellisista ongelmista vaikeneminen.

[ 8 viestiä | ]