Hapsi oli kylässä viikonloppuna ja halus tikkaria Hapsi oli kylässä viikonloppuna ja halus tikkaria
legenda legenda
nyt loppu se paskan huutelu nyt loppu se paskan huutelu
demareille hyvä lintu demareille hyvä lintu
tissit jumissa tissit jumissa
naimisissa naimisissa
elämisen tuska elämisen tuska
Pilkkijä Pilkkijä
jäinen pepe jäinen pepe
bee äm wee bee äm wee
soviteltu raiskaus soviteltu raiskaus
näin sytytät tulipesän näin sytytät tulipesän
palestiinalaiset palestiinalaiset
sanna marin sanna marin
pyhä lehmä pyhä lehmä
miksen saa miksen saa
luontokuvaajan valepuku luontokuvaajan valepuku
huilubängeri huilubängeri
kikka pekonin kuivaamiseen kikka pekonin kuivaamiseen
Psyyke ja Valupertti maanantaina Psyyke ja Valupertti maanantaina
arvaa kuka arvaa kuka
kommunisminjälkeinen aika kommunisminjälkeinen aika
Nakuankka Nakuankka
mau mau
 789 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.84 MB, 1 tiedosto, 22.03.2024 22:48:41
[ + 3 | ]

Moi Hapsi on toi pupu

[69069] [0.webm] [0.84 MB] [1280x720] [9.17s] [] []

hapsi

(177)  · 

homo

(567)  · 

pupu

(46)  · 

perseeseen

(17)  · 

anaali

(120)
23.03.2024 00:12:02 | 00:19:13
#608331 [+1] Piilota Suosittele

>>608306
Mää näin muuten viime yönä unta, että mulla kasvaa käsissä jottain semmosia ihan selevästi seksitauteina leviäviä kukkakaalimaisia kasvaimia. Yritin raapia niitä irti tylsällä voiveittellä ja niitä tipahteli mm. samaan ammeeseen missä oli mua paljon nuorempi pariskunta. Ne hyikäili, mutta hyväksyivät asian ku sanoin, että oon niitä ainakin tuplatesti vanhempi ja vasta nyt sitten sairastuin.

En kuitenkaan ehtiny raapia niitä ihme nöttösiä tarpeeksi nopeasti niin osasta niistä "kypsyttyään" alko puskemaan pellolle jotain semmosia kärpäsentoukan näkösiä ja kokosia juttuja ja kädessäkin oli valtava reikä josta näki sinne kämmenen sisään luineen kaikkineen. Eikä siinä vielä kaikki. Ku tosiaan en ehtiny raapia niitä irti tarpeeks nopeesti niin yhestä niistä sitten puristin ulos semmosen 3-4 senttisen ahvenen poikasen.

Miksi? Se oli se eka ajatus ku heräsin. Miksi mää nään tämmösiä unia oli sitten heti toka. Pakko on juua viinaa, ei saatana.

ps. koska kuitenki haluatte nähä niin se oli vähän ku jottain tämmöstä

23.03.2024 03:25:57 | 03:35:41
#608386 [+-] Piilota Suosittele

>>608353

Nii'i, ja ku mää muistan tyyliin 99% unistani jopa 5-10-15-20-25 vuoden jälkeen +18 kesää joutessaan ennen laskemista. Vaikka mää teillekki kerron aivan sairaita juttuja toisinaan niin en mää ny kaikkia harhojani sentään kehtaa naputella. Perversiot on ihan jees poks, mutta jos ns @hapsi_ :n oikeasti kertoisin minkälaisia unia nään niin oven takana olisi melko pitkälti 15 minsan päästä pitkähihaista teepaitaa tarjoamassa.

Ja todellakin vaikka oon muuten ihan pervopetteri, niin jopa mua yökötti se uni. Ja voi pojjaat, että ossaan kertua vielä vaikka minkälaisia aivan minkälaisia unia, kuten vaikka sellaisia joissa näen unta vanhoista koirista joista pidin huolta ja äitini sitten söi niiden oikean ylälonkan kohdalta ja imi niiden molenpien koirien suolet.

Niin, elämä tämmöistä se on mileleltään periaatteessa toimivilla. Ssaa siinä iettiä vaikka kaupan kassaa, että minkäköhanlaista juttua se funtsaa sitten kun saa sen tollon.

[ 9 viestiä | ]